אנטי סאן

ציפוי אנטי סאן מיושם על חלונות שקופים מתוך מטרה עיקרית למנוע חדירת קרני שמש מסוכנות לשוהים במבנים. לצד יתרון עיקרי זה, הוא מוריד רבות את החום הקיים במבנה ויוצר חלל יותר קריר. כפועל יוצא מכך, ניתן להוריד את עצמת הקור או, לחילופין, להפסיק את הפעלת מערכת מיזוג האוויר, וזאת, מבלי לפגוע בנוחות השוהים במקום. הציפוי מגן גם על מכשירים שונים הרגישים לקרני השמש, מקטין חדירת קרינה סלולארית מבחוץ וכדומה. על פי בדיקות, הוא מקטין את חדירת קרני השמש העל סגוליות, המסוכנות עד כדי 99% ומספק הגנה הרמטית בין השעות 10 בבוקר לארבע אחרי הצהריים הנחשבות למסוכנות ביותר. כל היתרונות הללו מגיעים מבלי שהוא פוגע כלל במראה המבנה או במראה החלונות.

קירוי זכוכית

מבנים ציבוריים, עסקיים ואחרים מתוכננים עם קירות מסך מרובי זגוגיות. יש אחרים בעלי חלונות רחבים הצופים לנוף, בעלי תקרות העשויים זכוכיות וכדומה. המחשבה מאחרי העיצוב הנ"ל היא ליפות את מראה המבנה, לספק לשוהים תחושת מרחב רבה יותר, להגדיל את כמות האור הטבעי הנכנסת, לאפשר לשוהים פנימה לצפות החוצה ועוד. ציפוי אנטי סאן מגן על החללים הפנימיים, ובכך, משלים היטב את רעיון העיצוב הנ"ל. יותר מכך, ניתן לקבל אותו במגוון צבעים היכולים להוסיף למבנה עניין ורושם. כך בצבעי אפור, כחלחל, תכלת ועוד. ציפוי אדמדם למשל, יתאים מאוד למבנה של אולמות תצוגה לריהוט, לקרמיקה ואחרים ויצור אפקט מרשים מאוד.

יישום בנסיבות שונות

יישום החומר נעשה למבנים שונים וניתן לראותו על תחנות רכבת, מגדלי משרדי הייטק, בתי חולים, קניונים ועוד. בכל המקומות הללו מסתובבים ושוהים עובדים ומבקרים במספר רב לאורך מרבית שעות היום. השירות מוגש בעת בניית המבנה, כאשר מבצעים שיפוצים כלליים עם בניית שלד הכוללת  קירות ותקרות, וגם כאשר הצורך והרצון לחידוש מראה המבנה עולה אצל הבעלים. ניתן להזמין את השירות מהחברה והיא תתכנן אותו בהתאם לתכניות רלוונטיות המוגשות לה. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום אשר מבצעת את העבודה עם גימור מושלם. ציפוי מקצועי יחזיק מעמד לשנים רבות ללא בלאי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

לוכד עכברים

פיתיון מלכודות נכון והצבתו בצורה יעילה, הם חיוניים כדי לסלק בהצלחה עכברים מביתכם. עקבו במאמר זה אחר טיפים וטכניקות שונות וטובות, כדי להיפטר מהמכרסמים האפורים

קרא עוד »

למה אנשים מעדיפים ארונות הזזה

חושבים האם יהיה כדאי לכם לקנות ארון רגיל לחדר השינה או לבחור דווקא ארונות הזזה? במאמר נציין את היתרונות והסיבות העיקריות שהופכים את הארונות הללו

קרא עוד »