בניית ממ"ד לחדר קיים – הדרך הנחוצה להגנה שלמה

בניית ממ"ד לחדר קיים

הגנו על עצמכם מפני האויבים

כולם ודאי מסכימים עם העובדה שאנחנו גרים במדינה שיש בה תקריות ביטחוניות לא מעטות, אולי זו הסיבה שהצבא שלנו נחשב לצבא חזק. מתוך הצורך נולד צבא מצוין, אך ביום יום, כשאתם שומעים "צבע אדום" בדרום, אתם לא יכולים לחשוב על הצבא החזק כי לא תמיד אפשר להגן עליכם, עלינו, על כולם. לא שצריך להרחיק לכת עד הדרום, העם הפלסטיני מתוחכם מיום ליום וצובר נשק ויכול להפתיע אותנו בטילים למרחקים בכל אזור בארץ, וככל שחולפות השנים הם הרבה יותר מתוחכמים, טכנולוגיים ויצירתיים. אנחנו מצידנו צריכים להיות מוגנים במקסימום האפשרי בתוך ביתנו, שם זה המקום הבטוח והפרטי שלנו שיגן עלינו מכל צרה, לשם כך אתם חייבים ממ"ד בבית, אלא שלא לכולם יש ממ"ד. אם לא קניתם דירה בשנים האחרונות אתם לא מחויבים בממ"ד בביתכם, אבל מי רוצה לחכות לחובה או לרשות, כשכולם רוצים להיות בטוחים בכל רגע הנתון?

 

מה נדרש להתקין ומי יבצע זאת עבורכם?

בניית ממ"ד לחדר קיים תאפשר לכם שלווה ונינוחות פנימית כי בתוך מספר שניות מהירות תוכלו להתניע את עצמכם היישר לחדר המגן בקלות. לא תצטרכו לרוץ למקלט ולהצטופף עם השכנים. בממ"ד יש לכם פרטיות. כשלב ראשון צריך לוודא שהחדר בגודל הנכון והוא 12 מ"ר. מעבר לכך, אתם צריכים להתקין דלת הדף, חלון הדף, לדאוג לצנרת ולחשמל ולתשתיות הנחוצות ולעבות את הקירות שאמורים להיות בעובי מסוים כנקודת התחלה. מה עוד נחוץ? יש דברים רבים שרק מהנדס בניין מבין בהם, לכן כשאתם מתכננים לבנות ממ"ד בחדר קיים אתם צריכים לתכנן זאת היטב ובאופן מדויק באמצעות איש מיומן. חברה המתמחה בבניית ממ"ד או מהנדס בניין יהיו אלה שידריכו אתכם לקראת ביטחונכם ויבנו עבורכם ממ"ד בהתאם לתנאים ולתקנים המחמירים של פיקוד העורף.

 

לסיכום, אפשר להפוך כל חדר קיים לממ"ד ובתנאי שיש בו את התנאים הנחוצים. חשוב מאוד להתייעץ עם מביני עניין ולתת להם להוביל אתכם. גם אם יש לכם ידע עצום וטכניקה מושלמת ביום יום, בניית ממ"ד לחדר קיים דורשת מיומנות רבה ומדוקדקת. זכרו זאת בעת פנייתכם לאנשי המקצוע הנבחרים. בהצלחה בהגנה!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

אולפן וירטואלי

אולפן וירטואלי

היום ניתן למצוא כמעט בכל ערוץ בטלוויזיה, תוכנית אירוח או תוכנית חדשות. חשוב להבין כי רוב התוכניות האלו מצולמות באולפן וירטואלי, שנועד כדי לספק לצופים

קרא עוד »

מצעים

המצעים יוצרים נוחות רבה לשינה נעימה ועמוקה ומעבר לכך, נעים מאד להניח מצעים חדשים על המיטות ברחבי הבית וליהנות מהמראה המרענן של החדרים, בזכותם של

קרא עוד »