5 פריטים בחדרי תינוקות שיהפכו את החיים לקלים

לגדל תינוקות זה לא דבר פשוט בכלל, אבל ישנם חמישה פריטים עיקריים אשר הופכים את האזור הזה של חדר התינוקות להיות משהו הרבה יותר נוח ונעים עבור ההורים, וגם עבור התינוקות עצמם.

 

שידת החתלה מחולקת

זה די ברור כי בחדר של תינוקות יהיה רהיט מסוג שידת החתלה. השאלה היא איזו מן שידת החתלה בוחרים מתוך מגוון השידות שמוכרים. שידה שמגיעה בגובה ורוחב נדיבים תהיה הכי נוחה, וכזו שבה יש הרבה מגירות תאפשר חלוקה של כל הציוד לפי קטגוריות, כמו מגירה לחיתולים, למוצרי טיפוח ולבגדים.

 

סל כביסה

סל שאליו יהיה ניתן לזרוק את כל הבגדים המלוכלכים יהיה שימושי ויעיל, בכל פעם בה מחליפים בגדים לתינוק, מבלי להתעכב על בלאגן שנוצר עם בגדים שמפוזרים מכמה החלפות ביום שעבור תינוק קטן מבצעים.

 

פח חיתולים

מכיוון שתינוק קטן מלכלך את החיתול כמה וכמה פעמים ביום, זה חשוב כי יהיה מקום עבור אחסון בצורה הגיינית של החיתולים המלוכלכים, ופח ייעודי עבור חיתולים נותן מענה מעולה לבעיה. פשוט מרוקנים אותו לאחר שמצטברים שם הרבה חיתולים, ובשל השקיות האיטום מהריח והריקון הם דבר שעושים את החיים הרבה יותר קלים בהיבט של חיתולים מלוכלכים וריחניים.

 

כיסא נדנדה

בחודשים הראשונים להולדת התינוק, ההורים מאוד עייפים, ודרך נוספת ונעימה להרדמה של תינוק ולהנקה מתבצעת על כסא נדנדה נוח לישיבה עד אשר התינוק סיים לאכול ו/או כבר נרדם. אולי זה מוצר זמני, אבל מאוד חיוני ושימושי.

 

מדפים

על גבי מדפים ניתן להציב לא רק פרטי נוי, אלא גם ספרים וצעצועים שמשמשים את ההורים והתינוקות בשנים הראשונות לחייהם. רצוי להניח מדפים בגובה לא נגיש לתינוקות זוחלים, ובגיל של פעוטות להניח שם פריטים לא מסוכנים ולעגן את המדפים היטב אל הקיר.

 

למידע נוסף פנו אלינו עוד היום – רומיקס רהיטים בהתאמה אישית.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

לבחור את פינת האוכל המושלמת לכם

המסורת היהודית הרצופה בחגים ורבים  נוהגים לארח סביב השולחן הביתי, בשבתות ובחגים, ובכלל עם ישראל אוהב לארח ונהנה מהחיבוק המשפחתי. בנוסף לכך הישראלים אוהבים תמיד

קרא עוד »

תדיראן – לא רק מזגנים

חברת תדיראן נחשבת לאחת החברות הגדולות ביותר לצורך שיווק מוצרי חשמל ומוצרים אחרים לבית. חברת תדיראן ידועה לא רק במזגנים האיכותיים והמשתלמים שלה, אלא גם

קרא עוד »

10 טיפים לעיצוב הסלון שלכם

הסלון הוא מעין כרטיס ביקור של הבית כולו, זה החלל הציבורי המרכזי שבו אתם מארחים ופוגשים את בני המשפחה כמו גם אורחים וחברים. איך אפשר

קרא עוד »