גדר במבוק – מה ההבדלים בין הסוגים? מה המחיר למטר? כנסו

גדר במבוק מתאימה מאוד ליצירת קו תחום, סביב למרפסת שמש או מסביב לגינה. העיצוב של הבמבוק מאוד טבעי כמו מחסנים מעץ, יפים ונעימים לעין. אבל למעשה, כשאנו אומרים "גדר במבוק" צריך לחדד מפני שיש כל מיני סוגי של גדרות כאלה. ההבדלים לא תמיד בולטים במבט ראשון, אבל כדאי להכיר אותם וגם לדעת מהו המחיר למטר. 

קוטר קני הבמבוק 

המחיר למטר של במבוק מאוד תלוי בסוג הבמבוק והעובי שלו. ישנם סוגים שעולים כ-30 ₪ למטר, סוגים אחרים עולים כ-50 ₪ למטר ויש גם אפשרויות נוספות. לפני שבוחרים, כדאי להחליט איזה קוטר במבוק מעדיפים. קנים דקים מגיעים בקוטר של 2 – 5 מילימטרים. קנים יותר עבים מגיעים לקוטר של כ- 10 – 15 מילימטר. סוג עבה במיוחד מגיע לעובי של 30 מילימטר ואפילו יותר.  

הצבע של הבמבוק 

גדרות במבוק מגיעים בגוונים שונים. לצד הגוון הטבעי הבהיר ניתן למצוא סוגים יותר כהים. אם אתם אוהבים צבע צהבהב או אדמדם, חום, ישנם גדרות גם בגוונים הללו. הצבע והעובי הם בעצם הקריטריונים המרכזיים שמבדילים בין הסוגים המשווקים בארץ. 

השחלה באמצעות חוט

הסוג האיכותי של הבמבוק מגיע עם השחלה בחוטי מתכת. יחד עם זאת, הליפוף יכול להגיע במרווחים שונים. ישנו סוג שבו הליפוף יהיה צפוף יותר ויש סוגים שבהם הליפופים פחות צפופים אלא מרווחים.

עמידות של הסוגים השונים

סוגים פחות קשיחים של במבוק יהיו עמידים לרוב לתקופה של שנתיים עד שלוש. סוג בעל עמידות בינונית יוכל להיראות עדיין טוב ושימושי, גם לאחר פרק זמן ארוך יותר. לעומת סוג טוב שעמיד כ-5 שנים, הסוג הכי עמיד טוב גם לאחר 6 – 7 שנים. 

> בדקו מחסני גינה כתר באתר שטיבאי

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...