קניית חפצי אמנות

אמנות היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. היא קיימת בכל בית באופן כזה או אחר. חייבים לפנות את הדירה שקיבלתם בירושה? מעוניינים באיתור חברה המתמחה בקניית חפצי אמנות? איך נעשה התהליך ומה נחשב לחפצי אמנות בפוסט הבא!

 

קניית חפצי אמנות איתור חברה

בשלב הראשון עליכם לאתר חברה מקצועית אשר מתמחה בקניית חפצי אמנות, תכשיטים, מוצרי יודאיקה, כספים ישנים, ענתיקות וכדומה. לאחר מכן יהיה עליכם לוודא שהחברה אכן פעילות באזור בו הדירה ממוקמת ולברר קצת פרטים על איך התשלום מתבצע ואיך גם מתבצע הסינון של הדברים. לרוב, חברות מקצועיות המתמחות בקניית חפצי אמנות מדירות ישנות עושות זאת במזומן בצורה קלה, מהירה ופשוטה. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא פשוט לקבוע זמן שמתאים לכם ולתאם עם נציגי החברה על מועד איסוף החפצים.

 

מה נחשב לחפצי אמנות?

כידוע אמנות היא תחום שלם שמאגד באותו תתי תחומים רבים.

  • קניית פסלים של פסלים ישראלים ואמנים מחו“ל: פסלי ברונזה, פסלי פורצלן, פסלי חרסינה, פסלי עץ, פסלי קריסטל, פסלי זכוכית ….
  • עבודות קרמיקה וכדים
  • קניית ציורים – ציורי שמן, ציורי צבעי מים, פסטל, גועש, אקוורל, פחם, רישומים, טכניקות מעורבות, ציור ריאליטסי ועוד…
  • אמנות מודרנית
  • עבודות יד ייחודיות הן מהארץ והן מהעולם
  • חפצי יודאיקה: חנוכיות נחושת, פמוטים, צלחות מיוחדות, רימונים, כלים לאתרוג, ספרי קודש וכדומה…

 

גם תכשיטים נחשבים לסוג של אמנות: שרשראות זהב, טבעות מזהב, עגילי זהב, שעוני זהב, סיכות לבגד מזהב צמידי זהב, יהלומים ועוד.

 

לסיכום, אם יש לכם חפצי אמנות ואתם לא זקוקים להם עוד או מעוניינים לקבל עליהם סכום כסף יפה, צרו קשר עם חברה מקצועית המתמחה ברכישת חפצי אמנות, פינוי דירות ועתיקות מסוגים שונים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

איך מתכוננים למעבר דירה

אז מצאתם דירה חדשה, עברתם את תהליך הקנייה וכל מה שנשאר לכם הוא להעביר את הרהיטים ואת הפריטים הרבים שלכם לבית החדש. עד שתצטרכו להתחיל

קרא עוד »