מנורות צמודי תקרה – איפה הן הכי מתאימות

כיום יש לא מעט סוגים שונים של מנורות חדשניות הכוללות נורות לד מתקדמות שיודעות להפיק תאורה עוצמתית תוך חיסכון משמעותי של עשרות אחוזים בצריכת החשמל. בחירה נכונה של גוף התאורה המתאים ביותר לחלל בו תרצו להציב אותו תסייע לכם להאיר באופן חסכוני ומיטבי את החלל כך שלא יחסר בו אור כלל. בין כלל סוגי גופי התאורה הקיימים כיום, האפשרויות השכיחות ביותר הן גופי תאורה צמודי תקרה וכאלה אשר ניצבים במרחק קצר מתחת לפני התקרה. שתי האפשרויות הללו נחשבות לטובות, שכיחות ואף כוללות מגוון עשיר של דגמים לבחירה כך שכל שנותר לכם הוא לבחור נכון ולהתאים את גוף התאורה המתאים ביותר לכל חלל בדירה.

 

גופי התאורה צמודי התקרה מתאימים לחללים קטנים או כאלה שהתקרה בהם נמוכה

על פי רוב אנשים מעדיפים למקם את גופי התאורה צמודי התקרה דווקא בחללים קטנים או כאלה בהם התקרה יחסית נמוכה. במידה ויבחרו במקומות אלה לשלב גופי תאורה שאינם צמודים לתקרה, גופים אלי ייצרו תחושת עומס ואי נוחות בחלל קטן. על כן חשוב לדעת כי בחללים קטנים או בכאלה שהתקרה בהם יחסית נמוכה, מומלץ לשלב גופי תאורה צמודי קיר בנוסף לתקרה. לעומת זאת, בחללים מעט גדולים ופתוחים יותר, אנשים רבים בוחרים לשלב גופי תאורה שאינם צמודים לתקרה. גופים מעין אלה מתאימים בעיקר לחלל הסלון או מעל פינת האוכל.

 

מגוון גדול של דגמים לבחירה

כך או כך, בחירות אלה נתונות לשיקול דעתכם בלבד. ישנם רבים אשר מעדיפים גופי תאורה צמודי תקרה בכל דירתם ללא יוצא מן הכלל. ולעומתן אחרים אשר דווקא מעדיפים גופי תאורה שאינם צמודים לתקרה. בשל המבחר האדיר שיש כיום לכל סוגי התאורות, תוכלו לבחור גופי תאורה מרשימים, יפים ואסתטיים במיוחד גם אם הם צמודים לתקרה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

מחסן לגינה

מאמר זה ידון ביתרונות של מחסני גינה. מחסן לגינה הוא מבנה קטן המשמש לאחסון כלי עבודה ופריטים אחרים. מחסני גינה הם מקום טוב לאחסון ציוד

קרא עוד »