ניקוי ספות

בני הבית, אורחים, בעלי חיים שאתם מגדלים בבית – אלו הם רק חלק מהאנשים שיעשו שימוש בספות שלכם בסלון, בחדרים או בכל מקום אחר. הספות סופגות זיעה, צוברות אבק, לכלוך, כתמים ומזהמים שונים. החיידקים והאבק עשויים לפגוע בבריאות, כך גם פטרת ועובש העשויים להתפתח אפילו מתחת לפני השטח. הריח הרע הוא לא סימן טוב ויכול להיות גם בלתי נסבל ולמנוע מאתנו לרצות לשבת על הספה. גם ברמה האסתטית ומידת הנוחות שלנו כדאי להזמין שירות ניקוי ספות מקצועי מחברה מנוסה בתחום.

השלבים בניקוי ספות מקצועי:

  • מאבחנים את סוג הספות, סוג הבד/המעטפת של הספה ומתאימים את חומרי הניקיון ואופן העבודה הנדרש לאותו סוג ספה/סלון.
  • מרססים את הספה עם חומר ניקוי מהול במים, זאת בהתאם לסוג הבד של הספה.
  • משרים את החומר שריססו כרבע שעה-עשרים דקות כדי שימיס וירכך את הכתמים והשומנים השונים, השומן יתחיל לצוף למעלה וזה יהיה הסימן להתחיל בניקיון.
  • כעת מגיע שלב הקרצוף שבו נמיס את הכתמים הקשים ונחדיר את החומר לעומקי הסיבים של בד הספה.
  • נעשה שימוש במכשיר קיטור מיוחד המבצע 2 פעולות: הזרקה ויניקה של מים עם מרכך מיוחד. המכשיר יזריק וישאב מים מהולים במרכך מיוחד ויוציא את המים המלוכלכים לכלי קיבול חיצוני.
  • כעת שהספה נקייה נרסס את הספה עם חומרי בישום המתאימים לסוג הבד של הספה ויעניקו ניחוח מרענן לספות ולסלון.
  • כעת נבצע עבודת חיטוי מיוחדת עם מים נקיים שחוממו ל90 מעלות ונשמיד את החיידקים והבקטריות.
  • נבצע ייבוש מהיר והספה תהיה נקייה, יבשה ונעימה כמו חדשה.

SOSCLEAN – להרגיש בידיים בטוחות:

אנו בחברת SOSCLEAN מתמחים בשירותי ניקוי ספות בד, מבצעים זאת מדי יום ובמשך שנים. ברשותנו חומרי ניקוי ייעודיים לכל סוג ספה וכאלה החומרים בתקן של הדברה ירוקה ובעלי אישור משרד הבריאות. כאשר הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם כבר תוכלו להרגיש שאתם בידיים טובות, להיות רגועים וליהנות מהתוצאה!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

אוהלים לאחסנה

היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות וארגונים שונים, אשר זקוקים לשירותיה של חברה מקצועי ואמינה, המספקת שירות של אוהלים לאחסנה ולוגיסטיקה. מדובר למעשה על שירות

קרא עוד »

כשלים נפוצים באיטום מבנים

כיום ישנן חברות רבות אשר מציעות את שירותי האיטום למגוון גדול של מבנים. לכן, חשוב לדעת לבחור נכון חברה מספיק מקצועית ומיומנת אשר יודעת בדיוק

קרא עוד »