כשלים נפוצים באיטום מבנים

כיום ישנן חברות רבות אשר מציעות את שירותי האיטום למגוון גדול של מבנים. לכן, חשוב לדעת לבחור נכון חברה מספיק מקצועית ומיומנת אשר יודעת בדיוק באילו חומרים לעשות שימוש בכל מבנה, כמה זמן להניח לחומרים להתייבש וכיצד לעשות זאת נכון ללא תקלות מיותרות שיפגמו בתוצאות האיטום. חשוב שתכירו את הכשלים השכיחים ביותר בעבודות איטום מבנים על מנת שתדעו לבחור נכון חברות אמינות ומקצועיות בלבד אשר מכירות את כלל הכשלים על בוריים, בדקו באתר זה. ראשית, אנשים שאינם מספיק מקצועיים לא תמיד מנקים את המבנה בצורה הרמטית טרם האיטום. 

חוסר ניקיון המבנה טרם תחילת האיטום

לכלוך אשר נמצא על המבנה טרם האיטום מונע הרמטיות מלאה מה שכמובן פוגע בתוצאות האיטום. לא מעט אנשים מתלוננים על איטומי מבנים כושלים אשר הביאו לנזילות רבות בימי הגשמים. לכן חשוב לוודא שאתם בוחרים נכון חברת מקצועית ואמינה, כמו למשל חברת ביטומני שיקום ואיטום מבנים, אשר יודעת לנקות היטב את המבנה טרם תחילת עבודות האיטום. כשל נוסף ושכיח לא פחות הוא חוסר מתן מספיק זמן לחומרים להתייבש. חשוב לדעת שרוב חומרי האיטום צריכים את הזמן להתייבש על מנת לוודא שהאיטום יהיה מיטבי. במידה ואנשי המקצוע יעברו לשלב הבא באיטום לפני שהשלב הראשון יבש לחלוטין  הדבר עלול לפגוע בכשירות האיטום ובתוצאותיו גם כן.

בחירה לא נכונה של חומרים

כמו כן, כשל נוסף ושכיח במיוחד הוא חוסר התאמה בין החומרים המתאימים ביותר לאיטום המבנה שלכם, ראו באתר זה. כיום יש לא מעט חומרים בהם עושים שימוש במטרה לאטום מבנים. ישנם חומרים אשר מתאימים בעיקר לגגות, אחרים אשר מתאימים בעיקר למבנים תת קרקעיים ונוספים אשר מתאימים בעיקר לקירות חיצוניים או פנימיים של המבנים. בין החומרים הללו יש לא מעט הבדל ולכן במידה ולא יתאימו נכון את החומר הטוב ביותר למבנה שלכם, הדבר עלול לגרום לכשל באיטום.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

מפעל שיש

מפעל שיש הינו מפעל האחראי על ייצור של שיש איכותי ועמיד, שיוכל לשמש כל אדם שמעוניין לשדרג את הבית שלו ולהשקיע בעיצוב שלו. אין זה

קרא עוד »