מטבח כפרי, למי זה מתאים?

מטבח הוא לא רק מקום שבו מכינים ומגישים אוכל, הוא גם אחד המקומות המרכזיים בבית ורבים מקדישים את עיצוב הבית למטבח ורואים חשיבות במטבח שבבית. אומרים שעיצוב המטבח מעיד על האישיות, הטעם ואורח החיים שלכם. זה לא משנה אם אתה שף או שמדובר במטבח הפרטי בבית שלך, מלבד זה שהמטבח צריך להיות מעוצב, העיצוב גם צריך להיות פרקטי כדי שיהיה לכם הכי נוח לעשות בו שימוש. 

מטבח צריך להיות נוח עבור שימושים שונים שאנו צריכים, כמו לאפייה, לבישול, שיהיו בו משטחי עבודה נוחים והוא כמובן גם משמש לאחסון של כל הכלים.

למה חשוב לעצב את המטבח

ניתן לתאר מטבח טיפוסי כמקום בו מכינים וצורכים אוכל. עדי וארז נגרים מנוסים משתפים אותנו מניסונם כי מטבח הרבה יותר מזה ולכן חשוב מאוד לעצב את המטבח, בין אם אתם מתחברים יותר לעיצוב קלאסי, עיצוב מודרני או מעדיפים מבטח בעיצוב כפרי. כשאתם מעצבים את המטבח יהיה לכם יותר נעים להשתמש בו, לארח בבית ואתם באופן כללי תהנו יותר מהבית שלכם.

עיצוב המטבח הופך אותו גם למאוד פרקטי מפני שחלק מהפרמטרים לעיצוב של מטבח הוא ניצול נכון של חלל וסידור נכון של מקומות ולכן כשאתם מעצבים את המטבח אתם הופכים אותו לא רק למטבח יפה ומעוצב, אלא גם למטבח פרקטי.

מה זה מטבח בעיצוב כפרי? 

מטבח כפרי הוא מטבח עם תחושה חמימה ונעימה שניתן להשיג באמצעות שימוש בחומרים ואלמנטים טבעיים. כגון אבן שיש במראה טבעי, שימוש בעץ בעל מראה טבעי ועוד. הוא מתאים למי שאוהב את המראה הקלאסי, הנעים ובעל החמימות שקיימת במטבח.

יש כאלה שמכנים את מראה המטבח הכפרי כמטבח בעל המראה המסורתי משום שהוא מעביר תחושה של נוסטלגיות ויכול להזכיר לנו מטבחים שהיינו יכולים לראות פעם, אבל עם דגש רב על העיצוב, איכות החומרים והפרקטיות שיש במטבחים הכפריים של היום.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

מזנונים מעוצבים

המזנון בסלון הוא אחד הרהיטים הבסיסיים והוא קיים כמעט בכל סלון. הוא אמנם לא מוצר הכרחי ולא מחייב והסלון יוכל לשמש אותנו היטב גם אם

קרא עוד »

איך תעצבו חלל קטן בחדר השינה?

חדר השינה הינו אחד החדרים החשובים בביתכם, ובוודאי, הפרטי והאינטימי ביותר. אתם בוחרים אותו לפי שיקולים שונים וביניהם גודל ומרחב, פרטיות, נוף הנשקף ממנו, טעמכם

קרא עוד »

איך בוחרים כיור למטבח?

בשיפוץ של מטבח, עולה השאלה איך לבחור בצורה הכי טובה ומתאימה כיור למטבח. רק לאחר מכן אפשר להמשיך הלאה לבחור ברזים משלימים בעיצוב תואם. הדגשים

קרא עוד »