חיפוי רצפה דקורטיבי – מה האפשרויות?

רצפה סטנדרטית מיושמת בצורה של אריחים – אריחים, שמונחים מעל שכבת סומסום או חצץ. חובבי העיצוב מרגישים שהמבנה השגרתי והמוכר של הרצפה, עם מישקים בן הבלטות, נראה האמת די צורם לעין. כמה טוב אם הייתה דרך להפוך את הרצפה לאחידה וחלקה באמת, נכון? אז הרשו לנו לספר שיש דרך כזאת. מדובר על חיפוי רצפה דקורטיבי, שאותו מיישמים מעל הרצפה הקיימת. החיפוי נראה יפה ומרהיב והוא מבטל את כל החריצים עם המילוי. למעשה, בתור חיפוי דקורטיבי ניתן לבחור אפשרויות שונות ונציג אותן להלן. 

חיפוי רצפה דקורטיבי בסגנון הבטון 

עיצובים בבטון הפכו לפתרון אולטרה מודרני. כמובן, שלא מדובר על המראה של בטון חשוף, גולמי אלא משהו הרבה יותר מסוגנן ויוקרתי. זוהי אפשרות אחת לחיפוי הרצפה, אך לשם כך לא צריכים להזמין אפילו שק אחד של בטון. הביצוע מיושם על הרצפה הקיימת על בסיס כמה שכבות של חומרים מתקדמים. חומרים אלה שונים מהבטון בכך שהם נראים יותר צבעוניים, יותר חיים. הם יכולים להזכיר את הבטון מבחינת טקסטורה, אם רוצים, אך החיפוי עדיין גמיש למדי, לא נשרט, קל לניקוי ואפילו יכול לכסות את הפנלים בעיצוב זורם אחד. 

חיפוי רצפה דקורטיבי בסגנון טארצו (TERAZZO)

אוהבים את המראה הרטרו של רצפת טראצו? אותם אריחים שבהם ניתן לראות את אבני החצץ הקטנות, הצבעוניות? אם אתם מאלה שתופסים את העיצוב הזה כחמים וביתי, אתם לא היחידים. וזו הסיבה שניתן לבחור אפשרות מקסימה, של חיפוי רצפה דקורטיבי, בסגנון הזה. נדגיש שגם כאן החיפוי הוא בשכבה נוספת (למעשה רב שכבתית), מעל רצפה קיימת. שילוב ייחודי של שכבה עמידה, ללא חריצים עם מגוון רחב של גוונים לבחירה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

תיקון פלדלת בבאר שבע

שוב היא נשברה, דלת הפלדלת שלכם? היא אמורה להיות יציבה ואיכותית, לעמוד על המשמר בקביעות ולאפשר לכם פתיחה ונעילה לפי הצורך. אבל לא תמיד היא

קרא עוד »