מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים סמגל מטבחים

עבור משפחות רבות המטבח מייצג את מרכז הבית, לא רק בגלל שהוא החלל המרכזי בו – אלא בגלל שזה המקום בו כל בני המשפחה נוהגים לבלות יחד, אם לצורך בישול ארוחות משפחתיות, ישיבה לארוחות משותפות, נשנוש מזדמן של ארוחה מהירה לפני שיוצאים מהבית או אפילו סתם כדי לשבת ולשחק בטלפון / לקרוא ספר / לעשות שיעורי בית.

משום שמהמטבח הוא החלק המרכזי בבית, חשוב לעצב אותו בצורה הנכונה ביותר שתתכתב עם כל ההוויה והאווירה של כל משפחה – וכמובן להוסיף לו את הנישות והפינות שיותאמו לצרכים של כל אחד מבני המשפחה. כיום ניתן למצוא שפע של סגנונות עיצוביים במטבחים, כך שהבחירה בסוג המטבח המתאים צריכה להיעשות באופן אינדיבידואלי ובהתאמה אישית.

סוגים של מטבחים מעוצבים

כדי להבין איזה מטבח יתאים לבית, כדאי להכיר את מגוון הסגנונות הקיימים של מטבחים מעוצבים:

  • מטבחים מעץ – מטבח מעץ מדגיש את החמימות והמראה הביתי, הודות לשימוש במגוון חומרי גלם טבעיים המתבססים על עץ שלא עבר עיבוד.
  • מטבחים קלאסיים – המטבח הקלאסי זהה במהותו למאפייני מטבחים מעץ, כאשר נוסף לעץ המשמש כחומר גלם המרכזי ישנם מאפיינים ייחודיים ועדינים המעצימים את המראה הקלאסי כמו גוונים בהירים, ושילוב של אבזור נלווה חדשני ומתקדם.
  • מטבחים מודרניים – מטבח מודרני מעצים את המראה המעוצב והחדשני בחלל המרכזי בבית, כאשר האלמנטים הבולטים בו הם קווים ישירים, גוונים כהים ואחידים, יחידות אחסון וארונות סגורים וכן אבזור נלווה חדשני.
  • מטבחים אורבניים – המטבח האורבני מאופיין במראה עירוני מתוחכם, באמצעות שימוש עם חומרי גלם תעשייתיים ובולטים כמו מתכות, אלמנטים מכניים חשופים דוגמת מערכות מיזוג שאינן מחופות בגבס וכן שימוש נרחב בגוונים כהים ודומיננטיים.

כיצד לבחור מטבח מעוצב שיתאים לכם?

שפע סגנונות העיצוב מעולם המטבחים מאפשר לכל משפחה לבחור את המטבח שיתאים לה, כאשר הבחירה הטובה ביותר צריכה להתבסס על אופי המשפחה והאווירה שיש בבית, וכמובן בחירה במטבח בהתאמה אישית המעוצב מחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

תיקון פלדלת בבאר שבע

תיקון פלדלת בבאר שבע

שוב היא נשברה, דלת הפלדלת שלכם? היא אמורה להיות יציבה ואיכותית, לעמוד על המשמר בקביעות ולאפשר לכם פתיחה ונעילה לפי הצורך. אבל לא תמיד היא

קרא עוד »
אמפראל מאווררים

מזגן או מאוורר מה יותר כדאי ?

ככל שהקיץ מתחמם יותר ויותר, יתכן שתמצאו את עצמכם מתרוצצים אחר הדרכים הטובות ביותר לשמור על קור ומשב רוח מרענן בחדר ובבית ובמקום העבודה שלכם.

קרא עוד »
מזנונים מעוצבים

מזנונים מעוצבים

המזנון בסלון הוא אחד הרהיטים הבסיסיים והוא קיים כמעט בכל סלון. הוא אמנם לא מוצר הכרחי ולא מחייב והסלון יוכל לשמש אותנו היטב גם אם

קרא עוד »