מראות מעוצבות

כדי להתאים את המראה המעוצבת היפה ביותר לחלל הבית שלכם, תצטרכו לבחון האם הצבעים של העציץ יתאימו לחלל, שהעלים שלו לא יכסו שטחים אסטרטגיים בבית וכמובן, את טיבו ואיכותי של העציץ כדי שלא ינבלו עליו לרצפה.

מראות מעוצבות 

מראות קיר מעוצבות שתוכלו למצוא באתר שזלונג עיצובים לבית, תמיד היו נישה בעיצובי פנים. כאשר מחפשים לעצב את הפנים בצורה יפה, שילוב מראות, הוא אחד הרעיונות הטובים ביותר. אם תמקמו אותן בצורה יפה, תוכלו להרחיב את המראה והתחושה של הפנים שלכם במידה רבה.

ידוע כי מראות גדולות, מחזירות אור לכל הכיוונים ומעניקות אשליה של חלל גדול בהרבה. מראה באורך מלא לקיר הראשי, תעשה זאת בצורה מושלמת.

אם אתם משפצים את הבית שלכם או מעצבים אותו, הטיפים המקצועיים שלנו, יכולים לעזור לכם לבחור את המראות הטובות ביותר.

בחרו עיצובים המתאימים לחלל הפנים שלכם 

עיצובי פנים, תלויים מאוד בנושאי צבע והקצאות שטח לפריטים שונים. כאשר מקשטים חללי פנים עם מראות מעוצבות, ההתאמה והגימור הכוללים שלהם, צריכים להתאים לזה של הפנים שלכם. דוגמה טובה מאוד לכך היא שימוש בעיצוב מראה LED בחדר השינה או בקיר הארון. 

מראות קיר גדולות הן יצרניות הטרנדים המודרניות 

אחד ממגמות העיצוב הפופולריות ביותר בימינו, הוא רעיונות למראה באורך מלא. חלקים גדולים אלה, מספקים יתרונות פונקציונליים יחד עם אסתטיקה נהדרת בו זמנית. משטחים רפלקטיביים גדולים כאלה, יכולים להיות מיושמים גם בסגנונות הממוסגרים או הלא ממוסגרים שלהם.

מראות קיר גדולות ללא מסגרת, תמיד יתנו אשליה של עיצובים צפים. קירות גדולים יותר, יכולים לעשות בזה שימוש רב. חלק מהמקומות הנפוצים עבור מראות אלה, הם כל קירות חדר השינה שלכם, קירות גדולים בסלון וגם קירות המסדרון.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

עשרת הדיברות של תכנון מטבחים

לפני שניגשים למשימה של תכנון המטבח, חשוב מאוד לתת את הדעת למספר כללי אצבע שימנעו ממכם טעויות נפוצות, צער וחרטות אינסופיות. התאמה לתושבי הבית, צרכיהם

קרא עוד »