עבודות אינסטלציה בגובה – האם מדובר בהלך בטוח ויעיל

במבנים רבי קומות עולה לא פעם צורך בביצוע עבודות אינסטלציה בגובה. לרוב הם נעשים בציוד סנפלינג כדי להגיע למיקום המדויק.

על מה חשוב לשים לב כאשר באים לבצע עבודות עם ציוד הסנפלינג?

יש מספר נתונים חשובים אשר עליהם יש לתת את הדעת כאשר באים לבצע את העבודות בסנפלינג.

  • עבודה בטוחה – לפני הכול חובה לוודא כי העבודה כולה תתבצע בצורה הכי בטוחה בלי שיקרה חלילה כל נזק או פגיעה באי מי מהנמצאים באזור.
  • עבודה מקצועית – מעבר לבטיחות יש לוודא כי איש המקצוע שיעלה למעלה לבצע את העבודה יידע לעשות את המוטל עליו בצורה הכי טובה, גם אם תנאי השטח שלו הם לא ממש קלים ונוחים.
  • עבודה במזג אוויר בטוח – אין להתחיל לבצע עבודה בגובה  כאשר מזג האוויר אינו מאפשר את זה. גם אם נראה לכם שרק מעט חם היום או שיש טיפה רוח ואולי גם טפטוף קליל ובלתי מורגש, דעו שהרבה מהעבודות שנעשו בגובה על ידי ציוד סנפלינג לא נגמרו טוב רק בגלל שמזג האוויר לא באמת התאים לביצוע העבודה.
  • עבודה עם ציוד תקין – חובה לוודא כי העבודה מתבצעת בעזרת ציוד תקני ובטוח לאחר שהכול נבדק על ידי אנשי מקצוע מומחים לתחום הזה. רק אם הציוד אכן יהיה בטוח, תוכלו להתקדם הלאה.
  • אישורי בטיחות – הדבר הכי חשוב אלו הם אשורי הבטיחות. כשאתם באים לברר על ניסור בטון מחיר, קחו בחשבון את העלויות על אישורי הבטיחות והתקנים הנדרשים. רק כך תוכלו להבטיח כי העבודה תתבצע בצורה הכי יעילה והכי טובה בלי שיהיו חלילה נפגעים בנפש או ברכוש.

זכרו עבודה טובה היא רק עבודה בטוחה ואת זה אנחנו מספקים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

מזגן או מאוורר מה יותר כדאי ?

ככל שהקיץ מתחמם יותר ויותר, יתכן שתמצאו את עצמכם מתרוצצים אחר הדרכים הטובות ביותר לשמור על קור ומשב רוח מרענן בחדר ובבית ובמקום העבודה שלכם.

קרא עוד »