זקוקים לפינוי רהיטים דחוף? מה עושים

אפשר לבצע פינוי רהיטים דחוף באמצעות חברה שעוסקת בפינוי של תכולת דירה (קראו על פינוי רהיטים באתר פינוי בזמן). ברוב המקרים הם מגיעים באופן די מהיר כדי לבצע את הפעולה הזו.

פינוי רהיטים דחוף 

הדרך הקלה ביותר היא לתאם מועד קרוב לפינוי הרהיטים וזאת ללא קשר למצבם הפיזי. נציגי החברה בוחנים את הציוד ואם הם שמישים, מחליטים אם מדובר בריהוט שאפשר למכור אותו כמו וינטג' שקיים בדירה שנים רבות, אפשר למכור אותו לסוחרי עתיקות אשר מבצעים בו עבודות שימור ורסטורציה, ניקוי מחלודה וניקיון כללי. לאחר מכן, הם ימכרו פריט זה הלאה ללקוחות אשר אוהבים ריהוט עתיק בביתם. 

מכיוון שלרהיטים הללו יש ערך כספי, הלקוח אינו משלם בדרך כלל עבור הפינוי. אך אם מדובר ברהיטים ישנים, מפורקים או בלויים שאין מה לעשות איתם מלבד לזרוק אותם לאשפה באתר המורשה, הלקוח ישלם עבור הפינוי בהתאם לנפח של הפסולת.

לפי חוקי המשרד להגנת הסביבה, המשאית תעביר את המכולה לאתר מורשה לסוג זה של פריטים לאחר קבלת האישור לכך.

דירות שיש לפנות 

קיימים מצבים בחיים שבהם יש לפנות דירה של קרוב משפחה שנפטר וזאת כדי שאפשר יהיה למכור אותה או להשכיר אותה. יש גם מקרים שמי שקיבל את הדירה בירושה, מעוניין לשפץ אותה ולאחר מכן להיכנס לגור בה ולכן הוא מעוניין לקדם מהלך פינוי בתים.

החברה שמפנה את הציוד מבינה את הרצון לבצע מיון ופינוי מהיר ולכן היא קובעת תאריך קרוב ככל האפשר לביצוע מהלך זה. העובדים המיומנים מבצעים מיון של כל מה שקיים בדירה, חלק יימכר, חלק יועבר לתרומה וכל מה שלא שווה יישלח עם מכולת האשפה לאתר המורשה. בדרך זו מבצעים את המשימה במהירות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

לוכד עכברים

פיתיון מלכודות נכון והצבתו בצורה יעילה, הם חיוניים כדי לסלק בהצלחה עכברים מביתכם. עקבו במאמר זה אחר טיפים וטכניקות שונות וטובות, כדי להיפטר מהמכרסמים האפורים

קרא עוד »

מחסן לגינה

מאמר זה ידון ביתרונות של מחסני גינה. מחסן לגינה הוא מבנה קטן המשמש לאחסון כלי עבודה ופריטים אחרים. מחסני גינה הם מקום טוב לאחסון ציוד

קרא עוד »