איטום קיר חיצוני – כך תדעו שהגיע הזמן

אנשים רבים כלל לא מודעים לעובדה שיש לבצע איטום קירות חיצוניים כל מספר שנים, קראו עוד בנושא באתר הבית של בסיס. קירות חיצוניים שלא עברו איטום במשך שנים רבות יהפכו אט אט יותר ויותר חדירים. חדירת נוזלים רבים לקירות משפיעים באופן ישיר על פנים הדירה שלכם. כמו כן בידוד מזג אוויר ורעשים יהיה פחות אפקטיבי עד שתשמעו בקלות רבה את כל המתרחש מחוץ לדירה שלכם. לכן, קיימת חשיבות רבה לדעת מתי הגיע הזמן הנכון לבצע פעולת איטום של הקירות החיצוניים בדירה או בבניין שלכם. מעבר לפגיעה בנוחות, עלולה להיות גם פגיעה פיזית משמעותית לבניין שאינו עבר איטום זמן ממושך. 

הקירות לא מבודדים? הגיע הזמן לאיטום חיצוני

אחת הפגיעות השכיחות ביותר בבניינים שאינם מספיק אטומים היא חדירה של נוזלים רבים בימי החורף הקרים. חדירת נוזלים לקירות הבניין תשפיע על פנים הדירה שלכם ותגרור לחות תמידית בחדרים בהם יש קיר חיצוני. בחדרים אלה תוכלו לחוש מחנק באופן כמעט תמידי, ריח לא נעים והצטברות של לא מעט עובש על קירות החדר. מלבד העובדה שהעובש אינו אסתטי כלל, הוא אף אינו בריא לנשימה מה שהופך את המגורים בחלל זה למסוכן במיוחד מבחינה בריאותית. יתר על כן עובש זה פוגע בלא מעט רהיטים בחלל החדר שלכם מה שעלול לגרום להפסד כלכלי של ממש, הקליקו למידע נוסף. 

מניעת לחות וחדירת נוזלים לדירה 

על כן במידה ואתם מבחינים בחוסר בידוד של הקירות הן מבחינת מזג האוויר, הן מבחינת הטמפרטורה וכמובן מבחינת חדירת נוזלים ועובש תמידי, חשוב לבצע איטום של קירות חיצוניים באמצעות חברת עבודה בגובה מובילה, במטרה להתגבר על כלל הבעיות הללו במהירות וביעילות רבה. איטום חיצוני יאפשר לכם לעבור את ימי הקיץ ללא עליית טמפרטורה משמעותית בתוך דירתכם ואת ימי החורף ללא ריחות לא נעימים ועובש על קירות החלל.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

קבלני בניין במרכז

היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של קבלני בניין במרכז. חשוב לזכור כי תחום הבניה נחשב לתחום גדול ורחב, הכולל לא מעט סוגים של

קרא עוד »

איך בוחרים כיור למטבח?

בשיפוץ של מטבח, עולה השאלה איך לבחור בצורה הכי טובה ומתאימה כיור למטבח. רק לאחר מכן אפשר להמשיך הלאה לבחור ברזים משלימים בעיצוב תואם. הדגשים

קרא עוד »