גדר לכלבים ANIMALSHOP

אטרקציות ותוספת פעילות לחיות המחמד שלנו, חשובים מאוד להתפתחותם. בין אם יש לכם חתול או כלב, כדאי מאוד שתחשבו כיצד להעביר להם את הזמן כשאתם לא נמצאים איתם. אז איפה למצוא את אביזרי תפעול לכלבים וכמה זה עולה?!

גדר לכלבים ANIMALSHOP

כלבים, בעיקר שהם גורים או צעירים מאוד, נוטים ללכת ולחפש מרחבי משחק שונים במקומות שלא תמיד הם יודעים כיצד לחזור מהם. גדר לכלב הביתי שלכם, יכולה לשפר את הבנת הכלב באשר לטריטוריה ההגדרתית שאתם מעוניינים להקנות לו.

> מומלץ לבדוק גדר לכלבים ANIMALSHOP

איך לבחור מזון ראוי לכלב?

על מנת לבחור את המזון המתאים לכלב שלכם, התחילו בללמוד כיצד נראים המרכיבים הלא נכונים על התווית. אתם יכולים להימנע מבשר מסתורי ולא ראוי על ידי כך שלא לקנות מזון עם מרכיבים גנריים כמו "ארוחה בשרית" או סתם "בשר". 

רשימות המצרכים המתחילות בחלבונים שלמים וניתנים לזיהוי הם הטובים ביותר עבור בעלי החיים שאתם מחזיקים בבית. למשל, ארוחות עוף הן טובות יותר מאשר האופציות האחרות שאתם לא באמת יודעים כיצד מכינים אותם.

מרכיבי תזונה מלאה לכלב

חשוב גם לדעת לאילו מרכיבים כלבים זקוקים בתזונה מלאה. כלבים מסוימים, דורשים איזון שונה של חומרים מזינים. כלבים זקוקים לשילוב נכון של חלבון, שומן, לחות, סיבים וחומרי מזון כדי לחיות חיים בריאים ומאושרים.

השילוב הנכון עשוי להשתנות בהתאם לשלב החיים של כלבכם ובריאותו, והווטרינר שלכם יכול לעזור לכם לקבוע ממה להיזהר במזון לפני צריכתו.

שילוב שגוי של מרכיבים, עלול להוביל לבעיות בריאות כמו בעיות עיכול ותגובות אלרגיות. מומחי הכלבים הסכימו, שאוכל רע לחיות המחמד שאנו מחזיקים בבית, יכול גם לגרום לבריאות נפשית לקויה ולבעיות אחרות ומסוכנות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

5 יתרונות בחיפוי שיש במקלחת

עומדים לפני שיפוץ של חדר האמבטיה? כדאי שתכירו את היתרונות שיש לחיפוי שיש במקלחת כדי להבין למה זו תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם. שיש הוא

קרא עוד »

המדריך לבחירת מעקה לבית

מתכננים לקנות מעקה לבית, מעקה מעוצב למדרגות למשל ולא יודעים מה תהיה הדרך הנכונה ביותר מצדכם לרכוש אחד אשר יהיה בדיוק לשביעות רצונכם ויוכל להיראות

קרא עוד »