כך תמנעו מהדברת פשפשים ע"י כמה פעולות פשוטות

החרקים והיצורים המזיקים ביותר מקשים על חיי בני האדם, לא פשוט להדביר אותם, וחיינו הופכים לגיהינום. בין החרקים המטרידים ביותר, כאלה שפוגעים בתפקוד היומי של בני האדם הם פשפשי המיטה. ללא ספק, מדובר במטרד כואב ומגרד שהישראלים מתמודדים איתו מידי שנה. במאמר זה, נדבר על איך להימנע מהזמנת שירותים של חברה להדברת פשפשים באמצעות כמה פעולות פשוטות.

ייבוש בשמש – הוציאו את הרהיטים הנגועים

פשפשי המיטה יכולים להיות נפוצים בכל מקום, בעיקר בחפצי עץ: ארונות ושידות, שולחנות ועמדות ישיבה. ההמלצה שלנו: הוציאו את הרהיטים הנגועים וייבשו אותם בשמש למשך 5-8 שעות. פשפש המיטה עמיד לחום ולקור, אבל כמו כל דבר יש לו גבולות. פשפשי המיטה לא יכולים להיות בשמש חזקה לאורך זמן, ובעקבות זאת, תוכלו למזער את התופעה, ולהשמיד את האיום בצורה הטובה ביותר.

כביסה בחום גבוהה – הפעילו מכונת כביסה על 70 מעלות

חלק בלתי נפרד מתהליך הדברת פשפשי המיטה היא כביסה בחום גבוהה. וודאו שאתם עושים כביסה לכלל הבגדים, גם לבגדים הנקיים בארון בחום גבוהה, לא פחות מ- 70 מעלות. כביסה רגילה של 30-40 מעלות לא יפרידו את פשפשי המיטה מהבגדים, ולכן רצוי לבצע כביסה בהרתחה גבוהה יותר כ- 60-70 מעלות לפחות. מדובר בדרך נפלאה למזער את הנזקים, ולהרחיק את פשפשי המיטה מאיתנו.

ההדברה הסופית – רכזו את כל הרהיטים והדברים באמצע החדר

ההדברה חייבת להיעשות כאשר המקום מאורגן, וודאו שכלל הרהיטים מונחים באמצע החדר, לאחר מכן בצעו הדברה בצורה יסודית באמצעים האפקטיביים ביותר כפי שעושה חברה להדברה אורגנית עכברי העיר. השיטה הזו היא האפקטיבית ביותר, והיא נמשכת במשך שעות רבות. ללא ספק, לאחר ההדברה, הסיכויים שהפשפשים יחזרו עומדים על 10% ואפילו פחות. חומרי ההדברה יגיעו גם לקירות, וגם לחפצים שריכזנו באמצע החדר, ובכך נוכל להבטיח הדברה טובה יותר.

באמצעות שלושת הדברים האלה, כולנו בתקווה שהפשפשים לא יחזרו עוד לעולם. אם הדבר לא עזר, התייעצו עם מדביר מקצוען לשם הדברת פשפשים בצורה המקצועית ביותר. אלה הם הדברים האפקטיביים שיעזרו לכם להבטיח את סילוקו של הפשפש במהרה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

מידע על מלווה בניה ירוקה

פרויקטים של בניה מלווים תמיד באנשי מקצוע מתחומים שונים. כל אחד נותן את הידע שהוא מתמחה בו, וכך מצליחים לנה פרויקט מוצלח על פי התוכניות.

קרא עוד »