תאורה ברצפה – לאילו מקומות בבית זה מתאים?

גופי תאורה רצפתיים משמשים לרוב לצורך יצירת אור בחצר ובגינה – בשביל הגישה לבית או לעסק. לתאורת רצפה היכולת להאיר את הדרך בצורה פרקטית ולהוסיף אלמנט דקורטיבי למרפסת ולגינה.

כיצד להתאים את תאורת הרצפה לעיצוב הבית ולמה חשוב לשים לב לפני הרכישה – בכתבה שלפניכם. 

 

למה לבחור בתאורת רצפה למעטפת החיצונית של הבית? 

גופי תאורה שקועי רצפה מספקים מענה אסתטי, נקי, חסכוני במקום ודקורטיבי. הקווים האדריכליים של הבית והמבנה נשמרים ללא הפרעות, מוארים מלמטה בצורה אלגנטית ומוסיפים יוקרה למראה החיצוני של הבית בשעות החשיכה. 

 

למה לשים לב בטרם רכישת גופי תאורה שקועי רצפה?

תאורת לד – מומלץ לרכוש נורות אשר נחשבות למאוד חסכוניות בחשמל ובעלות מינימום תקלות.

עמידות בפני נזקי מזג האוויר –  יש לוודא כי גופי תאורה אטומים בפני אבק ומים, עמידים בפני טמפרטורות גבוהות ועומדים בתקנים הנדרשים. 

עוצמת וצבע האור – נורות שונות יוצרות אפקטים שונים של תאורה , כך תוכלו ליצור אווירה המתאימה לאופי שלכם ולסגנון העיצובי של הבית. 

 

מגוון אפשריות עיצוב לגינה שלכם

בעזרת תאורת רצפה ניתן לייצר אווירה קסומה, על ידי הצבת מנורה רצפתית צבעונית מתחת לעצים או פסלים בגינה, וכך העץ יואר בצבעים קסומים וצילו יפול במסתוריות על קירות החיצוניים של הבית. 

מנגד, ניתן להוסיף רובד של אלגנטיות על ידי הצבת גופי תאורה לסלון שקועי רצפה לאורך דרך הגישה לדלת כניסה.

 

ההבדל בין תאורת רצפה לבין פרוז'קטורים 

בעוד גופי תאורה שקועי רצפה אינם בולטים מעל לרצפה ובעצם מאירים מלמטה, הפרוז'קטורים אומנם ממוקמים ומחוברים לרצפה אך בהחלט בולטים לעין וניתנים לכיוון והתאמת זוויות תאורה רצויות. 

גם גופי תאורה שקועי רצפה וגם פרוז'קטורים נמנים עם קטגוריית גופי תאורה רצפתיים ועל ידי שילוב בין השניים ניתן להגיע לתאורה הרצויה והאפקט העיצובי המתאים לחזית הבית. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

גדר לכלבים ANIMALSHOP

אטרקציות ותוספת פעילות לחיות המחמד שלנו, חשובים מאוד להתפתחותם. בין אם יש לכם חתול או כלב, כדאי מאוד שתחשבו כיצד להעביר להם את הזמן כשאתם

קרא עוד »

פתרונות חימום לבית

רוב משקי הבית תלויים בתנור מרכזי בכדי לספק חום. תנור עובד על ידי נשיפה של אוויר מחומם דרך צינורות המספקים את האוויר החם לחדרים ברחבי

קרא עוד »