גרניט פורצלן או אבן קיסר? במה לבחור

משטחי השיש במטבח הם אזור שימושי מאוד. לכן אנו נמצא את עצמנו מתלבטים ביחס לאבן הרצויה ולחומר המתאים ביותר לנו. בין האפשרויות הבולטות נמנים הגרניט פורצלן ואבן קיסר. לכל אחד משני החומרים הללו יש מאפיינים מיוחדים והיבטים משלו. אם כי לכל אחד יהיה נכון ומתאים לבחור את השיש המתאים לו לפי אופי השימוש וכן לפי העדפות טעם.

 

לבחור את מה שנכון לכם

הדבר החכם ביותר הוא לברר על החומרים המוצעים ועל העלויות שלהם, ולפי הנתונים להחליט מה מבין השניים מתאים לכם ועונה על הצורך שלכם. בין היתר יהיה עליכם להתייחס לצבע ולמראה של המשטח, לעמידות שלו לאורך זמן, ליכולת שלו להתמודד עם חום קיצוני וכן עם מוצרים כבדים. כמו כן יש לציין את מחבר הדגמים ואת הצבעים המוצעים בכל אחד מבין הסוגים הללו. למעשה הבחירה תתבצע לפי שקלול כל הנתונים הללו ומחשבה על מה שחשוב לכם בבחירה של השיש. זאת כדי שתחליטו על השיש שמתאים לכם מכל היבט ובחינה, ותוכלו להיות מרוצים מהבחירה שלכם לאורך זמן.

במקרים מסוימים נכון להתייעץ עם אנשי מקצוע שיוכלו לספר לכם על הגרניט פורצלן כמו גם על אבן קיסר ולתאר לכם את החומר ואת התכונות שלו. בצורה כזו תוכלו לבחור את החומר המתאים ביותר למשטחי העבודה שלכם. בין אם מדובר על משטחי עבודה בבית ובין אם בכל מקום אחר – תמיד חשוב לנו למצוא את השילוב המושלם בין יופי ועמידות, בין עיצוב וצבע, בין מחיר לאחריות. כך שנהיה מרוצים בסופו של דבר מהמשטחים שהתקינו לנו, נפיק מהם תועלת בשימוש נוח ברמה יומיומית, והם יעמדו לרשותנו לאורך זמן ללא נזקים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

מה זה מושב בידה?

כל אדם מנסה לשדרג את ביתו על מנת לשפר את איכות החיים שלו ולהעלות את ערך הנכס שלו. כל דבר קטן שמוסיפים לבית, בין אם

קרא עוד »