דלת הרמוניקה

מה צריך לדעת על דלת הרמוניקה? לאן היא מתאימה? ומתי היא תסייע לעיצוב וארגון המרחב? כל הפרטים על הדלת הפרקטית, בהמשך.

כאשר אנו רוצים לבנות מרחב פרקטי ונוח, אנו עושים הכול כדי לבצע בחירות נכונות. אנו בוחרים ריהוט פרקטי ונוח לבית או לבית העסק. אנחנו רוכשים קופסאות אחסון לארגון נכון של פרטים. רבים מאיתנו תוחמים את המרחב כך שהוא יחולק בצורה נכונה בחללים שלו, ומעצבים את החלל בצורה האטרקטיבית ביותר עבורנו. אם יש לכם בית, דירה או בית עסק שצריך לחצוץ ביעילות ובאלגנטיות – תוכלו לבחור דלת הרמוניקה.

אבל מה צריך לדעת על הדלת הזאת?

דלתות הרמוניקה הן כאלה שנועדו לחצוץ בין חללים בתוך מרחב גדול. הדלת נפתחת לצד אחד של החלל והיא אינה מוגבלת למספר דלתות שהיא יכולה להכיל. למעשה מדובר במעין פרגוד מעוצב חכם ומסיבי שניתן להתקין ולקבע לקיר תוך שאת הדלת אפשר להניע על גלגלים. התנועה הקלה מתבצעת בעזרת ידיות לדלתות ועל ידי סטים של גלגלים שכל אחד מתאים לשתי כנפיים. הסט מאפשר הזזה של הדלת בקלות תוך הזזה של כנפיים קלות במשקל של עד 75 קילו בלבד.

איפה מוצאים דלתות אקורדיון

דלתות אלה שנראות ונפתחות קצת כמו אקורדיון אפשר למצוא בחנויות המספקות מבחר דלתות מעוצבות ופרקטיות לחללי עבודה ומגורים. באמצעות בחירה נכונה של חברת פרזול תוכלו לבצע חציצה בטוחה בין חללים של חדרי ילדים, עד לחציצה בין חללים של חדר כושר, סטודיו, חנות, מספרה או כל מרחב אחר. בחרו דלת מתאימה במחיר נוח ללא פשרה על איכות – ותוכלו לעצב ולארגן בקלות כל מרחב, החל מבית פרטי עד מרחב עסקי או ציבורי.

 

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

צמחיה מלאכותית

אין ספק שפינת האוכל או הסלון שלנו יראה הרבה יותר טוב ויפה אם ישלבו בו צמחים מהממים ובצבעים מעוררי השראה. אז במקום לקנות פרחים וצמחים

קרא עוד »