פתרונות חימום לבית

רוב משקי הבית תלויים בתנור מרכזי בכדי לספק חום. תנור עובד על ידי נשיפה של אוויר מחומם דרך צינורות המספקים את האוויר החם לחדרים ברחבי הבית באמצעות גריל חשמלי מסולסל. איזה עוד מערות חימום יש? נקרא על כך במאמר שלפנינו.

פתרונות חימום לבית

עשרות פתרונות חימום לבית יש בשוק. חלקם פשוטים יותר להתקנה וחלקם מצריכים שיפוץ יסודי של הבית לצורך ההתקנה שלהם. מערכת חימום לבית יכולה להיות זולה יותר מאשר אלטרנטיבות אחרות שיש בשוק ובמחשבה לעתיד, זה יכול לחסוך לכם סכומי כסף גדולים.

משאבות חום גיאותרמיות

משאבות חום גיאותרמיות עושות שימוש בחום המתחדש בכדור הארץ כדי לייצר חימום יעיל ויעיל. הביקוש למערכות גיאותרמיות גדל בספרות כפולות עם השנים, ועלות משאבת חום גיאותרמית ירדה והתייצבה, מה שהופך אותם לתמורה טובה יותר עבור הצרכנים.

כיצד היא פועלת?

כיצד פועלות משאבות חום גיאותרמיות: מערכת גיאותרמית נקראת גם משאבת חום מקורית. המערכת אוספת חום מהשמש המאוחסנת בכדור הארץ או במים השומרים על טמפרטורה קבועה למדי כל השנה. 

קירור במשאבת החום מעבה את החום הזה ומספק מספיק חום כדי לחמם בתים באקלים הקר ביותר. בקיץ, הוא משליך חום מהבית לקרקע על ידי היפוך התהליך. חילופי חום אלה מתרחשים באמצעות משאבת חום, תערובת מים ומערכת לולאה.

חיסכון בתשלומי החשמל

חימום הבית שלכם משתמש באנרגיה גבוהה יותר ועולה יותר כסף מכל מערכת אחרת בביתכם – היא מהווה בדרך כלל כ -42% מחשבון השירות שלכם.

לא משנה איזה סוג של מערכת חימום יש לכם בבית, תוכלו לחסוך כסף ולהגביר את הנוחות על ידי תחזוקה ושדרוג נכון של הציוד שלכם. אך זכרו, תנור לבדו, גם עם כל החיסכון שהוא מביא, לא ישפיע בצורה כה גדולה על חשבונות האנרגיה שלכם כמו שימוש בגישת הבית כולו. 

על ידי שילוב של תחזוקת ציוד נכונה ושדרוגים עם הגדרות בידוד, איטום אוויר ותרמוסטט מומלצות, תוכלו לחסוך כ -30% בחשבון האנרגיה שלכם תוך צמצום פליטת רעלים לכדור הארץ ושמירתו.

הכירו את פתרון החימום של טרמודול – הקליקו לאודות החברה

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...