כיצד נקבע מחירו של שיש למטבח

שיש במטבח הוא מה שבאמת מאפיין לא מעט מטבחים בארץ וברחבי העולם. מדובר על חומר עמיד, נוח לשימוש, כזה שגם משאיר אחריו מראה איכותי וכזה שיוצר תחושה של ניקיון במטבח. למה? משום ששיש על כל יתרונותיו הוא גם משטח שקל לנקות אותו באופן יחסי, מה שכמובן רלוונטי במיוחד עבור מטבח. לא רק זה, אלא שהשיש טוב ועמיד אל מול הרטיבות שתמיד מתפשטת במקום בו לצינור המים יש הרבה משמעות. כך שבאופן טבעי מדובר על מה שאיש לא צריך להיות מופתע מכך שהפך חלק אינטגרלי מהחיים של ישראלים רבים כל כך, של מטבחים רבים ברחבי העולם.

 

מה טווח המחירים ועל פי מה הוא נקבע

שיש, כמו כל משאב אחר, הוא מה שהערך שלו עולה בהתאם למידת הייחודיות שלו. היום בעולם המודרני בו אנחנו חיים, כאשר אפשר ממש ליצור חיקוי של שיש, מדובר על מה שאפשר להניח במחירים מאוד נמוכים באופן יחסי. אפילו 250 שקלים למטר. אבל, כאשר אנחנו מגיעים לשיש איכותי יותר, יקר יותר וכזה המעוצב על פי דרישה, מדובר על מה שעולה הרבה יותר באופן טבעי.

 

המחיר נקבע גם על פי עלות ההתקנה

עוד אלמנט שמשפיע על מחיר שיש הסופי הוא מחיר ההתקנה. כאשר מבצעים התקנה של חתיכות שיש על משטח גדול יחסית, כאשר ההתקנה היא התקנה מורכבת, המחיר בסופו של דבר עולה בהתאם. חשוב לזכור כי התקנה של שיש למטבח או לכל מקום אחר בבית זה לא מה שמבצעים בכל יום, לכן חשוב לבצע אותו בצורה טובה ונכונה מתוך הבנה כי אותו שיש עוד ישאר חלק מהמטבח הזה גם בעתיד.

שימו לב שאתם מבצעים את הרכישה המתאימה בדיוק לצרכים שלכם.

 

צרו קשר עוד היום עם חברת שיש ניר צבי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

מטבחים מעוצבים

עבור משפחות רבות המטבח מייצג את מרכז הבית, לא רק בגלל שהוא החלל המרכזי בו – אלא בגלל שזה המקום בו כל בני המשפחה נוהגים

קרא עוד »