איך בוחרים כיור למטבח?

בשיפוץ של מטבח, עולה השאלה איך לבחור בצורה הכי טובה ומתאימה כיור למטבח. רק לאחר מכן אפשר להמשיך הלאה לבחור ברזים משלימים בעיצוב תואם. הדגשים הבאים יעזרו לכם לצלוח את המשימה בצורה טובה במיוחד.

בחירה לפי אופן ההתקנה

לפני שמחליטים על סוג הכיור מבחינת חומר גלם שממנו הוא עשוי, זכרו כי כיור מטבח בוחרים גם לפי צורת ההתקנה. התקנה עילית היא הכי קלה וזולה לביצוע וזהו עיצוב שנחשב מודרני מאוד. התקנת הכיור גם יכולה להיות מתחת לקו השיש (משטח העבודה) בצורה הקלאסית, זו התקנה יותר יקרה אך לרוב גם יותר פרקטית ונוחה.

הכיורים הפופולריים ביותר

דבר שני שצריך להחליט הוא האם אתם מעדיפים דגם של כיור מטבח שנחשב לפופולרי וסטנדרטי או שאתם מעדיפים עיצוב יותר מיוחד. הדגמים הפשוטים יחסית מיוצרים מחומרים אקריליים. לרוב הם בהירים ואם אתם מעדיפים צבעים יותר מיוחדים ודרמטיים דווקא דגמים אחרים יתאימו יותר. כיורי נירוסטה פחות מתאימים למטבחים מעוצבים בגישה כפרית או אירופאית, אך זו בחירה סבירה לבתים בעיצוב צעיר או תעשייתי.

העיצובים החדישים הפופולריים נוטים לעבר כיורי גרניט או דמוי שיש או עיצובי קרמיקה וחרס. מומלץ להתרשם כאן באתר מדגמים נבחרים ופופולריים, כך שתוכלו להחליט בקלות מה העיצוב והאיכות המתאימים ביותר לבית שלכם, למטבח שלכם.

יחד או כפול

הדבר האחרון שכדאי להחליט הוא האם עדיף לכם כיור למטבח רגיל או דגם כפול. לכאורה, הדגם הכפול נועד למשפחות דתיות שצריכות הפרדה בין בשר לחלב מטעמי כשרות (וזה נוח במקום שני כיורים נפרדים). יחד עם זאת, אם אתם אוהבים לבשל, מצטברים אצלכם הרבה כלים ומדיח פחות אהוב עליכם, גם אז העיצוב הכפול ישביע את רצונכם.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר https://www.hippos.co.il!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

קבלני בניין במרכז

היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של קבלני בניין במרכז. חשוב לזכור כי תחום הבניה נחשב לתחום גדול ורחב, הכולל לא מעט סוגים של

קרא עוד »