איך תעצבו חלל קטן בחדר השינה?

חדר השינה הינו אחד החדרים החשובים בביתכם, ובוודאי, הפרטי והאינטימי ביותר. אתם בוחרים אותו לפי שיקולים שונים וביניהם גודל ומרחב, פרטיות, נוף הנשקף ממנו, טעמכם האישי ועוד. בחדר שינה מרווח לא תהיה לכם בעיה להציב מיטה זוגית סטנדארטית אשר תמלא חלק מהחלל בו אבל בחדרים במידות צנועות יותר כדאי לחשוב על פתרונות חכמים – ויש כאלו. ראו לדוגמה מיטה מתקפלת לקיר!

המיטה הזוגית היא זאת התופסת את מרבית המקום והנפח, ולכן, יש יצרנים אשר תכננו מנגנונים המסוגלים להרים אותה לתוך מגרעת בקיר. ההרמה וההורדה נעשים על ידי מנוע חשמלי חרישי וללא מאמץ של המפעיל.

תחושת מרחב

בעקרון, רהיטים חכמים נועדו לפתור בעיית מקום שלא על חשבון נוחות השימוש בהם. במיטה מתרוממת מעין זאת יש מזרון נהדר אשר יורד יחד עם בסיס המיטה מה שיקנה לכם נוחות מרבית ואפשרות לשכב על המיטה שעות רבות. לאחר השימוש בה ולרוב, עם בוקר, תוכלו להרימה ולקבל חלל ענק שניתן להשתמש בו לצרכים שונים.

בחדר שינה כזה תחושת המרחב רבה יותר, ואם קיים בו ארון הרי שהגישה אליו תהיה נוחה וקלה בהרבה. כמובן, שניתן להשאיר אותה על הרצפה ולהניח עליה כיסוי מיטה, כריות נוי וכדומה.

ספה נפתחת

עיצוב חדר השינה הכללי יתחשב, כמובן, בספה הנפתחת ויותאם לחלל שנוצר. בכל מקרה, ניתן לבחור בחיפויי רצפה מסוגים שונים כמו: שיש, קרמיקה, פרקט, וכדומה. להשלמת החדר ייבחר ריהוט מקובל אחר כמו קומודות, שידות ועוד, וכן, וילונות, פריטי נוי וכדומה.

פתרונות אחרים הינם בדמות ספות נפתחות לשינה שאף הן מגיעות עם מנועים חשמליים חרישיים. הן טובות לאירוח וניתן להעמידן בסלון או בחדרים אחרים. מומלץ לרכוש רהיטים חכמים אצל משווקים בעלי מוניטין בתחום, כמו למשל אקסלנט רהיטים!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

לוכד עכברים

פיתיון מלכודות נכון והצבתו בצורה יעילה, הם חיוניים כדי לסלק בהצלחה עכברים מביתכם. עקבו במאמר זה אחר טיפים וטכניקות שונות וטובות, כדי להיפטר מהמכרסמים האפורים

קרא עוד »

יתרונות כורסאות עור על בד

נראה שהעולם מתחלק לשני סוגי בני אדם. אלו שמעדיפים לבית שלהם כורסאות עור וכמובן – כורסאות מבד. חיפשנו עבורכם את שלל האפשרויות הקיימות, כך שתצטרכו

קרא עוד »