איך מתכוננים למעבר דירה

קרטונים למעבר דירה

אז מצאתם דירה חדשה, עברתם את תהליך הקנייה וכל מה שנשאר לכם הוא להעביר את הרהיטים ואת הפריטים הרבים שלכם לבית החדש. עד שתצטרכו להתחיל לארוז, תנו לנו לגלות לכם דרכים אחרות כיצד לעשות את מעבר הדירה שלכם לקל יותר.

איך מתכוננים למעבר דירה

אחרי שמצאתם את הדירה שאתם אוהבים, וודאי שתחשבו כיצד להעביר את הפריטים שלכם אליה. לא תמיד זה פשוט ובדרך כלל, מדובר במעמסה וטרחה רבה. נושא אריזה המוצרים שלכם הוא מהמורכבים ומומלץ לתת את העבודה הזו למי שיודע איך עושים את זה הכי טוב.

איך לארוז דירה לפני מעבר?

האריזה היא אחד החלקים המלחיצים ביותר בהעברת דירה, משום שהיא כוללת את הרצון שהכלי שאר שלם ומסודר, זאת תוך כדי שאתם עוברים על כל הרכוש שלכם פריט אחר פריט. ולאלה מאיתנו עם מספר גדול במיוחד של רכוש, להם יהיה הרבה יותר מסובך.

אם אתם עוברים מהדירה בזמן הקרוב, ישנן דרכים להפוך את האריזה לפחות בעייתית ומלחיצה.. להלן מספר טיפים ליצירת תוכנית אריזה שתשמור על הסדר.

סמנו שמות על גבי האריזות

אחד הדברים היותר נכונים לעשות בזמן שעוברים דירה ובייחוד כאשר אורזים את רהיטי הבית, הוא כמובן הסדר שלכם. כדי שהאריזה תהיה טובה ומוצלחת ובעיקר קלה לפירוק, רשמו על קרטונים למעבר דירה את שם החדר בו היו פרטיו.

כדאי לארוז את המוצרים שלכם בדרך קלה ומסודרת ולרשום על כל קרטון וקרטון (חשוב לא להתעצל בעניין הזה), כך שתוכלו למצוא את כל החפצים שלכם במהירות.

לארוז מוקדם

לאחר שתגדירו את תאריך המעבר, התחילו באריזה עצמה. ככל שיהיה לכם יותר זמן פנוי לברר אחר הובלות ולסדר את ענייני המעבר שלכם, כך תצטרכו לעשות פחות ביום מעבר הדירה.

גייסו עזרה

אם יש לכם שותף לדירה שעובר איתכם, או חברים או משפחה שיכולים לעזור לכם, העזרו בהם ברגע שאתם מרגישים צורך בכך. הם יכולים לכם במשימות הסידור והארגון השונות העומדות בפניכם בדרך ולהקל מעליכם מאמץ מיותר.

ראו גם: מוצרי אריזה

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

מזנונים מעוצבים

מזנונים מעוצבים

המזנון בסלון הוא אחד הרהיטים הבסיסיים והוא קיים כמעט בכל סלון. הוא אמנם לא מוצר הכרחי ולא מחייב והסלון יוכל לשמש אותנו היטב גם אם

קרא עוד »

איך בוחרים חדרי שינה לילדים?

אחד הדברים היותר נחמדים הוא לבחור חדר שינה לילדים. בחדר שינה לילדים אפשר להתפרע עם צבעים ולהגשים כל מיני חלומות ילדות שההורים לא זכו להם.

קרא עוד »