לאיזה מקרים משמש מחסום ניו ג'רזי?

מאמר זה יציג בפניכם פרופיל היכרות של המוצר: מחסום ניו ג'רזי וזאת על מנת שתוכלו להתרשם מיתרונותיו ומשימושיו. קריאה נעימה.

מחסום ניו ג'רזי – על מה מדובר?

מחסום המוצע בגדלים ומשקלים שונים, עשוי מחומרי פלסטיק PPC – PVC וצבוע באדום בוהק. קל מאוד לשנע מחסום זה ולכן הוא מתאים לכל מקום בו זקוקים לכמות גדולה של מחסומים. הוא אידיאלי לשימוש במרחבים פתוחים וזאת משום יציבותו ומשקלו הקל. כיוון שהוא מגיע עם חיבורי זכר/נקבה קל מאוד לבצע חיבורים של מחסומים מסוג זה לכדי מחסום אחד ארוך. דברים חשובים נוספים אותם יש לדעת אודות מחסום ניו ג'רזי הם שהוא רחב ביחס לגדר פלסטיק. בנוסף, הוא עמיד  בפני תנאי מזג האוויר השונים.

מה השימושים שלו?

מחסום מסוג זה מוגדר כמוצר בטיחות שעיקר תפקידו הינו לגדר שטח באופן זמני,  לתחום שטחים, להתריע על מפגעים ופעמים רבות בוחרים למקם מחסום זה בכביש למטרת אזהרה. מחסום ניו ג'רזי מוכר מאוד במדינתנו וניתן לראות אותו פעמים רבות באתרי בניה, שכן קבלנים רבים משתמשים בו למטרת חסימה זמנית לאזור או לדרך מסוימת בה מצויים בתהליך עבודת הבנייה. בנוסף, משתמשים בו פעמים רבות בחניונים ואזורי עבודה נוספים, כאשר לא רוצים להציב במקום מחסום או עמוד גמיש שניתן להזיז בקלות.

יתרונות מחסום ניו ג'רסי

קיימת רשימת יתרונות ארוכה מאוד למחסום מסוג זה, כאשר העיקריים ברשימה זאת הם הניידות שלו, העמידות שלו, המשקל הקל, האחסון והשינוע אותם קל לבצע, היכולת לחבר יחדיו מחסומים רבים, הצבעים הבולטים שלו, עצם זה שהוא מגיע עם מחזיר אור, היכולת להשתמש בו למטרות רבות והאפשרות למלא בו מים וזאת על מנת שהוא ישקול יותר ויהיה יציב יותר. 

טרם קניית מחסום זה חשוב לוודא שרכישתו נעשית בחברה אמינה ובעלת מוניטין חיובי של מכירת מוצרים איכותיים ברמה בינלאומית.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...