האם כדאי להשקיע ביוון? 3 עובדות המראות שכן!

אם כבר להשקיע בנדל"ן, רק ביוון. במקומות רבים בעולם תוכלו למצוא את האפשרות של קניית נכס כזה או אחר אך מה שרבים לא מבינים הוא, שיש חשיבות רבה למיקום הגאוגרפי של הנכס. למה? במאמר זה נסביר קצת על היתרונות בזה.

האם כדאי להשקיע ביוון? 3 עובדות המראות שכן! 

רגע לפני שאתם קופצים לקנות נכס מעבר לים, חשוב שתדעו שיש לזה יתרונות וחסרונות. התכנסנו כאן כדי לכתוב בעיקר, מדוע כן לרכוש נכס נדל"ן בחו"ל ומהם 3 העובדות שמראות שיוון היא היעד הבא לרוכשי קרקעות בחו"ל ולכן כדאי להשקיע ביוון.

  1. עניינין מס ותשלומים אחרים

על פי אתר הנדל"ן אחד על אחד, המס ביוון שונה ממקומות אחרים שבהם המס גבוה יותר וכך גם הרווח שלכם יהיה גבוה יותר. אם אתם חושבים על קניית נכס יווני, חשוב שתעשו זאת ביעוץ מומחים וחברות נדל"ן מוכרות. הם יספקו לכם את כל המידע הרלוונטי לקניית נכס ביוון.

  1. קירבה גאוגרפית

כולנו אוהבי לראות את הדברים החשובים לנו בחיים קרוב אלינו. כמה קרוב? הכי קרוב שיש. יש אנשים שהסיבה שהן לא קונים נדל"ן בחו"ל, היא רק בגלל המרחק הרב הינם לבין הנכס וכשאנשים כאלו מרגישים שהם לא לגמרי "שולטים" בנכס באופן אינטנסיבי ואדוק, הדבר מרתיע אותם.

  1. תשואה גבוהה

יוון נחשבת – כמו עוד מקומות מסוימים באירופה – למקום שקורא לתיירים ומתאזרחים חדשים לשהות בו ולקבוע בו את חייהם. אם תשאלו מהי הסיבה, נספר לכם שיוון היא מקום זול למחיה שאינו בה בכפיפה אחרת ליורו האירופי.

הרעיון לקנות בית במקום כזה הוא גם כי המחירים פשוט מינימליסטים ביחס לרכישת בית ומעבר לזה, התנודתיות הרבה שנעשית לעבר יוון בשנים האחרונות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

מזנונים מעוצבים

המזנון בסלון הוא אחד הרהיטים הבסיסיים והוא קיים כמעט בכל סלון. הוא אמנם לא מוצר הכרחי ולא מחייב והסלון יוכל לשמש אותנו היטב גם אם

קרא עוד »

עיצוב סביבת עבודה מחדש

היום אין כבר שום ספק כי סביבת עבודה מעוצבת ומתוכננת היטב, יכולה לשפר בצורה ניכרת את תפוקת העבודה של העובדים. מחקרים רבים שנערכו בנושא, הראו

קרא עוד »