טיפים לעיצוב מטבח

המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. אנחנו פותחים את היום בהכנת קפה במטבח ומסיימים אותו בחטיף של לילה. ההשקעה שלכם בעיצוב המטבח תבוא לידי ביטוי בשיפור איכות החיים בבית, נוחות וצמצום בהוצאות מיותרות. מטבח מעוצב נכון יהיה קל לניקוי ותפעול. כל בני הבית ייהנו להשתמש במטבח וגם יצליחו לעשות זאת בקלות. הכנה עצמית של ארוחות היא המפתח לאורח חיים בריא וצמצום בהוצאות לא הכרחיות. השקיעו בעיצוב המטבח על פני רכישת מזון מהיר מוכן ועשיר בשומן רווי, סוכר ומלח. 

כמה שיותר שטחי אחסון

בכל רשימת טיפים לעיצוב מטבח מככבים אלמנטים שמוסיפים למטבח שטחי אחסון. המטבחים המודרניים מנצלים את מלוא השטח הקיים לטובת שטחי אחסון. חשוב להדגיש ששטחי האחסון הרבים אינם באים על חשבון העיצוב. מטבח נקי ומסודר הוא בראש ובראשונה מטבח עם ארונות גדולים, מגירות, מתלים ופתרונות אחסון נוספים. גם אם היום אין לכם כמות גדולה של כלים כדאי להשקיע בשטחי אחסון לטובת העתיד. תכנון נכון ומקצועי של המטבח יבטיח מקסימום שטחי אחסון נגישים. 

דגש על ניקוי קל

רוב האנשים אוהבים לבשל ושונאים לנקות את המטבח ולשטוף כלים לאחר מכן. על כן, טיפים לעיצוב מטבח מתמקדים בשימוש בחומרי גלם קלים לניקוי שאינם סופחים כתמים. הקפידו לבחור משטח שיש דוחה כתמים, אריחי חיפוי לקירות שמתאימים למטבח וניתנים לניקוי מהיר עם מסירי שומנים וגם ריצוף שמאפשר ניקוי יסודי ברגע. מטבח לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל 5 שנים כך שכדאי להשקיע בחומרי גלם עמידים ואיכותיים. 

עיצוב קלאסי מודרני

אם תבקשו ממעצב מטבחים טיפים לעיצוב מטבח הוא ימליץ כמעט תמיד על סגנון סולידי וקלאסי. קווי עיצוב נקיים עם דגש על פשטות, יוקרה ואחידות מעניקים תחושת מרחב ויוצרים אווירה רגועה ונעימה.

הטיפים באדיבות אתר VNG מטבחים

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

גדר לכלבים ANIMALSHOP

אטרקציות ותוספת פעילות לחיות המחמד שלנו, חשובים מאוד להתפתחותם. בין אם יש לכם חתול או כלב, כדאי מאוד שתחשבו כיצד להעביר להם את הזמן כשאתם

קרא עוד »

מזנונים מעוצבים

המזנון בסלון הוא אחד הרהיטים הבסיסיים והוא קיים כמעט בכל סלון. הוא אמנם לא מוצר הכרחי ולא מחייב והסלון יוכל לשמש אותנו היטב גם אם

קרא עוד »