פתרונות תאורה בהתאמה אישית – למי זה מתאים?

לכל דירה, בית, משרד או מפעל קיים מבנה וצורה ייחודית משלו וגם צרכים אחרים אשר תואמים את הפעילות שלו. לכן המהנדסים או המתכננים בוחנים את הנושא לעומקו ובהתאם לכך הם מבצעים תכנון, קראו בהרחבה באתר הזה.

פרטני וממוקד לכל אחת מהאופציות הנדרשות כדי להתאים אותה באופן מדויק. 

פתרונות תאורה בהתאמה אישית 

כאשר מתכננים מפעל חדש או מחליטים לבצע פרויקט של שינוי התאורה, מתקינים בדרך כלל פסי צבירה אשר מעניקים תאורה עוצמתית בכל מקום. כדי לחסוך באנרגיה ובהוצאות החשמל ההמלצה של מהנדסי ומתכנני החשמל היא להתקין נורות לד אשר בתחשיב שנתי יוצרות חיסכון משמעותי בעלויות החשמל בכל מפעל. גם חנויות ובמיוחד הגדולות שבהן אשר שטחן הוא כמה מאות מטרים רבועים ואף יותר מכך, משתמשים בשיטת תאורה יעילה זו.

פתרונות תאורה ביתיים 

בבתים מתכננים את התאורה כך שתהיה תאורה מקסימלית בשטחי העבודה, כמו לדוגמה מעל השולחנות בחדרי העבודה וחדרי הילדים, מעל משטחי העבודה במטבח, פינת האוכל והשולחן בסלון. בנוסף לכך מתקינים גופי תאורה על הקירות בכמה מקומות בסלון וסמוך למיטות, בחדרי הילדים ובחדר השינה.

תכנון נכון יצור מצב שהתאורה תשרת נכונה את בני הבית ועם זאת לא תבוזבז אנרגיה במקומות אשר בהם אין צורך. התכנון של בית חכם לדוגמה דואג לכך שבמיקומים שאין בהם דיירים, אין צורך בתאורה ולכן האור שם כבה. בחישוב חודשי ושנתי, כל משפחה חוסכת סכומי כסף נאים בחשבון החשמל. 

רכישת גופי תאורה 

ההיצע העצום של גופי התאורה, הלדים, פסי הצבירה ופתרונות תאורה נוספים מוצגים באולמות התצוגה. במגוון כה רחב כל לקוח בוחר את המגוון הנכון והמתאים ביותר לכל מטרה, בעסק, במרכז מסחרי או בבית.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...