מצעים

המצעים יוצרים נוחות רבה לשינה נעימה ועמוקה ומעבר לכך, נעים מאד להניח מצעים חדשים על המיטות ברחבי הבית וליהנות מהמראה המרענן של החדרים, בזכותם של המצעים החדשים.

 

מצעים לחדר ילדים

אפשר לרכוש היצע גדול מאד של מצעים קיציים הכוללים סדין, ציפית ושמיכה אוורירית, עבור מיטת יחיד או מיטת וחצי של הילדים. כדי ליצור התרגשות אצל הילדים בכל לילה לפני לכתם לישון, רוכשים עבורם מצעים איכותיים ועליהם הדפסים של הדמויות האהובות עליהם, מיני ומיקי מאוס בהרבה מאד וואריאציות, מצעים שובבים וצבעוניים, כמו כן הדמויות של אנה ואלזה מהסרט פרוזן, מלך האריות, מפרץ ההרפתקאות ספידי והרבה מאד סטים נוספים של דמויות אהובות מסדרות טלוויזיוניות.

 

מצעים לחדר שינה

למיטות זוגיות אפשר לקנות מצעים קייצים או חורפיים בטיב מעולה המיוצרים מכותנה, סאטן, מיקרופיור או ג'רסי. המבחר העצום כולל אין ספור הדפסים שאחד מהם יפה יותר מהשני, הדפסים של צורות הנדסיות, פסים, נקודות, פרחים ועוד. כל המצעים מעוצבים ולכן יוצרים נראות נפלאה בחדר השינה.

בנוסף לכך, אפשר לרכוש בנפרד סדינים, ציפיות וציפות בהרבה מאד גוונים חלקים, שיכולים להתאים לכל מיטה ולכל הדפס קיים.

 

שמיכות לקיץ ולחורף

לקראת הקיץ כדאי לחדש את המלאי בשמיכות קיציות ונעימות שקיימות גם הן במבחר גדול של הדפסים צבעוניים בקשת רחבה של טקסטורות כך שהם מתאימים מאד לסדינים.

לקראת החורף כדאי לרכוש שמיכות פוך איכותיות הקיימות בכמה דרגות של מילוי ובסוגים שונים של מילויים בטיב מעולה. שמיכות הפוך נמכרות בכמה גדלים, לילדים קטנים הישנים במיטת מעבר, לבני הנוער הישנים במיטת יחיד או במיטה וחצי ועבור חדר השינה, שמיכות פוך זוגיות ויחידות.

תמיד טוב שיהיו שמיכות נוספות בבית בעת הגעת אורחים.

 

הכנסו לחנות שלנו ורכשו שמיכת פוך איכותית – https://www.home-deal.co.il/.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

פנס ראש

האם פנסי הראש הופכים בהירים יותר? שאלו סביבכם, ותגלו שזו רטנה נפוצה בקרב כל מי שעונד על ראשו פנס ראש, ובמיוחד אלה שלעתים קרובות עובדים

קרא עוד »