5 יתרונות בחיפוי שיש במקלחת

עומדים לפני שיפוץ של חדר האמבטיה? כדאי שתכירו את היתרונות שיש לחיפוי שיש במקלחת כדי להבין למה זו תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם. שיש הוא למעשה סוג של סלע שעבר שינויים כימיים, והוא עשוי ממינרלים שונים. השימוש במשטחי שיש בישראל הינו בסלע הגבישי המקורי, אלא לרוב ניתן לראות משטחי שיש המשמשים לעיצוב הבית העשויים מאבני גיר או גרניט.

אם כך מדוע השימוש בחיפוי שיש לאמבטיה הוא כל כך נפוץ ומה היתרונות בסוג חיפוי זה? הנה כמה יתרונות בולטים:

  1. תחזוקה פשוטה – חיפוי משיש למקלחת שנמצא במקלחת מונע הצטברות של מים וכתמים, ולכן הוא קל ונוח לניקוי ותחזוקה שוטפת. במקלחת יש באופן טבעי מים זורמים, ולכן באמצעות חיפוי השיש נמנעים בעיות של רטיבות והיווצרות כתמי אבנית. 
  2. מניעת עובש – כיוון שחיפוי השיש מונע הצטברות ומעבר של מים אל הקיר, כך נמנעים נזקי מים כמו טחב ועובש העשויים להתרחש בחדרים רטובים כמו מקלחות. המים הבאים במגע עם חיפוי השיש אינם מצטברים עליו או עוברים דרכו, וכך לא נוצר עובש על החיפויים.
  3. הוספת עיצוב לחלל – כיום ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים בתחום משטחי השיש, וכך לעצב ולהתאים את חלל האמבטיה לעיצוב המודרני של היום. לרוב הבחירה היא בחיפוי שיש בצבע לבן, המעניק לאמבטיה מראה נקי ואסתטי יותר.
  4. עמידות לאורך זמן – לחיפוי השיש יש תכונות חוזק ועמידות גבוהה, ולכן הוא עמיד בפני בלאי ושחיקה ומונע את החלפתו בתדירות גבוהה. 
  5. יכולת איטום גבוהה מפני מעבר מים – בשונה מסוגי חיפויים אחרים, ריצוף לבן משיש מאופיין כמשטח בעל מקשה אחת ולכן הינו המשטח האידיאלי לחדרי רחצה כיוון שהוא מעניק איטום אפקטיבי.
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

מפעל שיש

מפעל שיש הינו מפעל האחראי על ייצור של שיש איכותי ועמיד, שיוכל לשמש כל אדם שמעוניין לשדרג את הבית שלו ולהשקיע בעיצוב שלו. אין זה

קרא עוד »

תיקון פלדלת בבאר שבע

שוב היא נשברה, דלת הפלדלת שלכם? היא אמורה להיות יציבה ואיכותית, לעמוד על המשמר בקביעות ולאפשר לכם פתיחה ונעילה לפי הצורך. אבל לא תמיד היא

קרא עוד »