לוכד עכברים

פיתיון מלכודות נכון והצבתו בצורה יעילה, הם חיוניים כדי לסלק בהצלחה עכברים מביתכם. עקבו במאמר זה אחר טיפים וטכניקות שונות וטובות, כדי להיפטר מהמכרסמים האפורים בצורה היעילה ביותר.

לוכד עכברים

לוכד עכבים הוא אדם שתפקידו, בין היתר, הוא ללכוד מזיקים מבתים של אנשים וממקומות שהיד אינה מגעת אליהם. לוכד עכברים יכול להיות גם מדביר מזיקים, כך הוא יכול להתמודד גם עם לכידת עכברים וגם עם נמלים בלתי רצויים.

חמאת בוטנים היא פיתיון מלכודת העכברים הטוב ביותר

פיתיונות רבים לעכברים עובדים בדרך כלל היטב, אך אנו ממליצים על חמאת בוטנים ישנה וטובה. (אגב, גבינה היא אחת הפתיונות הפחות יעילים) הנה טיפ מעניין; מרחו חמאת בוטנים על מתקן הלכידה של העכבר, וחכו 24 שעות.

זהו זמן מספיק כדי לגרום לעכבר לצאת ולאכול, שכן הוא חייב להיות מוזן ממשהו. אם יש משהו שהעכברים הכי אוהבים אלה הבוטנים. בגלל זה, רבים משתמשים בחמאת בוטנים כדי למצוא ולפתוס את העכברים המסתובבים שלהם בבית או במקום העבודה.

איפה ניתן לשחרר עכברים חיים?

אם אתם משתמשים במלכודת עכבר חיה, עליכם לחשוב מראש על המקומות הטובים ביותר לשחרר אותם. חפשו אזור לא מיושב במרחק של לפחות 3.2 ק"מ מהבית שלכם, כדי שלא ימצאו העכברים את הדרך חזרה.

אל תשחרר אותם במקום בו הם יכולים להפוך לבעיה של מישהו אחר. עם זאת, הימנע משחרורם ליד בתים, חוות, עסקים, פארקים או בניינים נטושים. במקום זאת, חפשו אזורים עם הרבה צמחייה, כך שהחברים הקטנים יוכלו להמשיך ולהתקיים בצורה נורמלית. 

בדרך כלל, את הברחתם של העכברים יעשה המדביר (כדיר המדביר למשל) עצמו, כך שלא אתם תצטרכו להוציא את העכברים מהבית.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

8 טיפים לעיצוב חדר הילדים

כפי שאנחנו יודעים, עיצוב חדרי ילדים הוא דבר משמעותי עבור הילד שמשתמש בחדר. הן מבחינת נראות, נוחות וכן מבחינת בטיחות. כל פרט קטן שנכנס ומשתלב

קרא עוד »

פסיפס לבריכה

כאשר בונים בריכת שחייה יוקרתית, המגמה היא ליצור נראות מיוחדת, כאשר מביטים במי הבריכה הצלולים. זו הסיבה שרוב המעצבים והלקוחות מעדיפים להדביק אריחי פסיפס על

קרא עוד »