פסיפס לבריכה

כאשר בונים בריכת שחייה יוקרתית, המגמה היא ליצור נראות מיוחדת, כאשר מביטים במי הבריכה הצלולים. זו הסיבה שרוב המעצבים והלקוחות מעדיפים להדביק אריחי פסיפס על רצפת הבריכה והדפנות שלה, כדי שהמים ייראו תכולים כמו בים.

פסיפס לבריכת שחייה

מי שבונה בריכת שחייה מתלבט בין רכישה של אריחים ייעודיים לבריכות שחייה לבין פסיפס ייעודי למטרה זו. לאור העובדה שמדובר בהשקעה חד פעמית, גם אם מדובר בהפרש כספי משמעותי הנטייה של רוב בעלי בריכות השחייה, היא לבחור באריחי פסיפס לאור הנראות יוצאת הדופן שלהם שכל כך מתאימה לפסטורליות של בריכת השחייה.

אריחי הפסיפס המתאימים ביותר עבור בריכות השחייה הם אלו שמיוצרים מחלוקי נחל, או אבן פסיפס טבעית. חשוב לבחור אבני פסיפס לבריכה שהן בדרגת החספוס הנחוצה, כדי למנוע החלקה הן כשנמצאים בתוך המים והם כשיוצאים מהם. 

עיצוב של בריכת השחייה 

העיצוב של בריכת השחייה הוא בהמשכיות לעיצוב של הבית והגינה ובהתאם לכך גם בוחרים את הגוון המתאים ביותר. מרב בריכות השחייה מרוצפות באבני פסיפס שהן על בסיס תכלת או כחול הקיימות באין ספור וואריאציות. יש משטחים שבהם כל אבני הפסיפס הן בגוון זהה ויש משטחים שבנויים מאבנים רבות בכמה גוונים כמו תכלת, כחול וכחול כהה, או גוונים ירקרקים בכמה טונים, גווני שמנת וצבעים בהירים נוספים וגם שפע של אבנים צבעוניות לנראות ייחודית ביותר.

הגוונים משפיעים גם על טמפרטורת המים, הגוונים הבהירים יובילו לטמפרטורות נמוכות ואילו הגוונים הכהים יובילו לטמפרטורה חמה יותר של המים.

קיימת חשיבות גם להזמנת ריצוף סביב הבריכה מחומרים ייעודים לכך באתר https://milstone.co.il, שהם גם אנטי סליפ וגם אבנים שאינן מתחממות בשמש. הליכה על מרצפות חמות היא בעייתית ביציאה מבריכת השחייה. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...