לבחור את פינת האוכל המושלמת לכם

המסורת היהודית הרצופה בחגים ורבים  נוהגים לארח סביב השולחן הביתי, בשבתות ובחגים, ובכלל עם ישראל אוהב לארח ונהנה מהחיבוק המשפחתי. בנוסף לכך הישראלים אוהבים תמיד להתחדש בפינת אוכל חדשה ומעוצבת, שכן לכל משפחה יש את הסגנון האהוב עליה ואת הצרכים שלה. פינת אוכל למשפחה מרובת ילדים לא תתאים למשפחה שאינה כזו, אז איך תבחרו את פינת האוכל המושלמת ביותר בשבילכם?

מהי פינת אוכל?

פינת האוכל משמשת אותנו למגוון רחב של שימושים,  אך התפקיד העיקרי שלה הוא הישיבה סביב השולחן אך גם יש לשים דגש על העיצוב שלה ועל כך שהיא מתאימה לשאר העיצוב של הבית.

אז איך בוחרים שולחן לפינת אוכל?

לפני שקונים את פינת האוכל חשוב מאד לערוך מספר בדיקות לפני הקנייה, על מנת שתוכלו לבחור את פינת האוכל המושלמת בשבילכם.

מקום מיועד- חשוב מאד לדעת, שכאשר מדובר בקנייה של שולחן לפינת האוכל שמציבים אותה במטבח, יש לבחור שולחן עם ציפוי ועם מציבים אותו בסלון ניתן לבחור שולחן העשוי מעץ מלא, שהוא אמנם רגיש יותר, אך הוא מרשים יותר.

גודל החדר- לגודל השטח שבו ממקמים את פינת האוכל וגם ריהוט משלים לבית יש חשיבות רבה, לפני שרוכשים אחת שכזאת. המרחק בין השולחן לקירות סביבו צריך להיות עד 100 ס"מ לפחות, על מנת לאפשר ישיבה נוחה ומרווחת עם הכיסא.

חשוב שתבדקו את השולחן עצמו לפינת האוכל:

  • חשוב מאד שהרגליים של השולחן יהיו עשויות מעץ חזק, על מנת שיחזיקו לאורך שנים.
  • כאשר בוחרים שולחן רצוי או אפילו חובה, שניתן יהיה להגדיל את השולחן, בהתאם לכמות הסועדים, וכן הקפידו לקנות שולחן שההגדלות בתוך השולחן עצמו, שלא יתפסו מקום נוסף בבית.
  • עדיף שתבחרו שולחן מלבני, מפני ששולחן עגול הוא אמנם יפה, אך תופס יותר מקום.
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...