לבחור את פינת האוכל המושלמת לכם

פינת אוכל

המסורת היהודית הרצופה בחגים ורבים  נוהגים לארח סביב השולחן הביתי, בשבתות ובחגים, ובכלל עם ישראל אוהב לארח ונהנה מהחיבוק המשפחתי. בנוסף לכך הישראלים אוהבים תמיד להתחדש בפינת אוכל חדשה ומעוצבת, שכן לכל משפחה יש את הסגנון האהוב עליה ואת הצרכים שלה. פינת אוכל למשפחה מרובת ילדים לא תתאים למשפחה שאינה כזו, אז איך תבחרו את פינת האוכל המושלמת ביותר בשבילכם?

מהי פינת אוכל?

פינת האוכל משמשת אותנו למגוון רחב של שימושים,  אך התפקיד העיקרי שלה הוא הישיבה סביב השולחן אך גם יש לשים דגש על העיצוב שלה ועל כך שהיא מתאימה לשאר העיצוב של הבית.

אז איך בוחרים שולחן לפינת אוכל?

לפני שקונים את פינת האוכל חשוב מאד לערוך מספר בדיקות לפני הקנייה, על מנת שתוכלו לבחור את פינת האוכל המושלמת בשבילכם.

מקום מיועד- חשוב מאד לדעת, שכאשר מדובר בקנייה של שולחן לפינת האוכל שמציבים אותה במטבח, יש לבחור שולחן עם ציפוי ועם מציבים אותו בסלון ניתן לבחור שולחן העשוי מעץ מלא, שהוא אמנם רגיש יותר, אך הוא מרשים יותר.

גודל החדר- לגודל השטח שבו ממקמים את פינת האוכל וגם ריהוט משלים לבית יש חשיבות רבה, לפני שרוכשים אחת שכזאת. המרחק בין השולחן לקירות סביבו צריך להיות עד 100 ס"מ לפחות, על מנת לאפשר ישיבה נוחה ומרווחת עם הכיסא.

חשוב שתבדקו את השולחן עצמו לפינת האוכל:

  • חשוב מאד שהרגליים של השולחן יהיו עשויות מעץ חזק, על מנת שיחזיקו לאורך שנים.
  • כאשר בוחרים שולחן רצוי או אפילו חובה, שניתן יהיה להגדיל את השולחן, בהתאם לכמות הסועדים, וכן הקפידו לקנות שולחן שההגדלות בתוך השולחן עצמו, שלא יתפסו מקום נוסף בבית.
  • עדיף שתבחרו שולחן מלבני, מפני ששולחן עגול הוא אמנם יפה, אך תופס יותר מקום.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

הנמכת תקרה

הנמכת תקרה – למה זה טוב לנו?

בעבר, במבני מגורים וכן במבנים אחרים, היה נהוג לבנות תקרה גבוהה. זה איפשר ליהנות מאקוסטיקה איכותית וכן מעיצוב ייחודי. עם השנים, חל שינוי בסגנון הבנייה

קרא עוד »
מלווה בניה ירוקה

מידע על מלווה בניה ירוקה

פרויקטים של בניה מלווים תמיד באנשי מקצוע מתחומים שונים. כל אחד נותן את הידע שהוא מתמחה בו, וכך מצליחים לנה פרויקט מוצלח על פי התוכניות.

קרא עוד »