משרד שמאות מקרקעין– במה הוא מטפל?

אם אתם רוכשים דירה או מוכרים דירה או שחלילה הדירה שלכם נפגעה באסון, לכן יש לכם צורך בידיעה על שווי הדירה. חשוב מאד להבין, שעל מנת לקבל את שווי הדירה האמיתי, יש לבחור משרד של שמאות מקרקעין בעל ניסיון ומוסמך. ישנה חשיבות רבה, לפנות אל שמאי מקרקעין, אשר מומחה בעניין של רכישת דירה או מכירת דירה, ועוד מגוון רחב של תחומים ששמאי מקרקעין מטפל בהם. 

הנה לדוגמה נושאים בהם משרד שמאות מקרקעין של אסף אפל מטפל בהם:

  • היטל השבחה 

במשרד מתמחים בעיקר בטיפול בהיטל השבחה, שזהו מס אשר ניתן עבור דירה הנעשה בה שינויים, אשר משביחים את הדירה, כמו בניית קומה על הגג מרפסת על הגג ועוד לעיתים נראה כי אין צורך במס זה והתפקיד של שמאי המקרקעין לבדוק זאת, ולשלוח דין וחשבון בהתאם. 

 

  • בדיקת טרום רכישת דירה מכירה 

רכישת דירה היא אחת העסקאות היקרות ביותר שתעשו בימי חייכם אז על מנת שהכסף לא ירד לטמיון, חשוב מאד להיעזר עוד לפני הקנייה בשירותו של שמאי מקרקעין.  

לא נפרט כאן על תפקידו המדויק של השמאי, אך בכללי הוא נדרש לבדוק  מחיר של הדירה לפני הקנייה או  למוכרים את המחיר שעליהם לבקש בעבור הדירה. 

 

חשוב להבין כי לפני מכירה וקנייה יש להעריך את שוויו של הנכס,  שאין זה משנה אם מדובר בבית פרטי או שמדובר במבנה ציבורי, הערכת המחיר מתבצעת בשלוש שיטות עיקריות. 

שירות לעורכי דין 

חשוב להבין כי להיות עורך דין, בתחום השמאות, אמנם דורש ידע רב בחוקים המשפטיים, אך על מנת להשיג הצלחה יותר טובה יש להיעזר בשמאי מקרקעין שיכתוב שומות מקרקעין דין וחשבון משפטי ועוד נושאים.  

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

איך בוחרים חדרי שינה לילדים?

אחד הדברים היותר נחמדים הוא לבחור חדר שינה לילדים. בחדר שינה לילדים אפשר להתפרע עם צבעים ולהגשים כל מיני חלומות ילדות שההורים לא זכו להם.

קרא עוד »
ארונות הזזה

איזידור ארונות הזזה

איזידור היא אחת מחברות הרהיטים הידועה והמוכרת ביותר בארץ. מעבר למחירים הנוחים שהחברה מציעה ללקוחותיה, היא גם בונה ומייבאת את הארונות הכי טובים ועם האיכות

קרא עוד »