שיפוץ בתים – חשיבות השילוב בין עיצוב לפונקציונאליות

אנשים רבים מתחילים שיפוץ בביתם מבלי שתכננו את כל הפרטים בצורה נכונה. הם כל כך עסוקים בהעלמת הסדקים בקירות, צביעתם והחלפת המרצפות והצנרת, עד שהם שוכחים להתייחס לעניין העיצובי שאמור לתת את הטאץ' הסופי לשיפוץ. במילים אחרות – תהליך שיפוץ בתים הוא דבר שצריך להתבצע באופן מקצועי לא רק על ידי קבלן שיפוצים, אלא בשילוב של מעצב פנים שיעבוד בצמוד עימו. מדוע הדבר חשוב וכיצד זה יתבטא בשטח? מייד תבינו.

 

שיפוץ בתים – הרבה יותר מרק שבירת קירות והחלפת צנרת

פעמים רבות הצורך בשיפוץ עולה משום ליקויים שמשפיעים על איכות הבית בתשתיות השונות (צנרת ביוב, מים, חשמל וכו'). הטיפול בתשתיות מחייב חציבה בקירות והרמת מרצפות ולכן רבים מנצלים את המצב לטובת שיפוץ יסודי שבו גם שוברים קירות לשם שינוי גדלי החדרים, מנמיכים תקרות, מחליפים חיפויים ועוד. כפועל יוצא מכך מראה הבית עתיד להשתנות מקצה לקצה ועד כמה שיהיה מוכשר הקבלן שתשכרו למלאכה, הוא אינו יכול לספק עבורכם, ללא השכלה וניסיון מתאימים, את ההתאמה שבין חידוש פונקציונאלי לעיצוב הרמוני לפי טעמכם האישי. שיפוץ בתים, אם כן, חייב להתבצע תוך שילוב של איש מקצוע מתחום עיצוב הפנים, על מנת שניתן יהיה להשיג בסיום השיפוץ את הפרקטיות הנדרשת בשילוב מראה נהדר.

 

עיצוב הבית במהלך השיפוץ – כך תעשו זאת בצורה נכונה

עיצוב פנים הינו מקצוע שעוזר להתאים את החלל הפנימי לדיירי הבית מבחינת כל מה שקשור לתאורה מיטבית, צבעי הקירות, קביעת סוג ופרטי הריהוט, חיפויי הקירות ועוד. תהליך השיפוץ עצמו אומנם שמור לקבלן, אך את התכנון באשר לביצוע רצוי לבצע עם מעצב פנים שיאפיין את המשפחה שאמורה לגור בבית המשופץ, הציפיות הפרקטיות שלה מהמבנה לאחר השיפוץ וצרכי העיצוב. אומנם שילוב של מעצב פנים במהלך פרוייקט שיפוץ בתים מעלה את המחיר במעט, אך זוהי הדרך הטובה ביותר לשלב בין עיצוב לבית ושיפוצו ולקבל תמורה מלאה לכסף הרב שתשקיעו בתהליך השיפוץ.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

פתרונות חימום לבית

רוב משקי הבית תלויים בתנור מרכזי בכדי לספק חום. תנור עובד על ידי נשיפה של אוויר מחומם דרך צינורות המספקים את האוויר החם לחדרים ברחבי

קרא עוד »

איזידור ארונות הזזה

איזידור היא אחת מחברות הרהיטים הידועה והמוכרת ביותר בארץ. מעבר למחירים הנוחים שהחברה מציעה ללקוחותיה, היא גם בונה ומייבאת את הארונות הכי טובים ועם האיכות

קרא עוד »