השכרת דירות באור יהודה – 5 טיפים למחפשי דירות

שכירת דירה היא פתרון מגורים מקובל מאוד לכל מי שידו אינו משגת לרכוש אחת כזאת, למי שבעקרון אינו משקיע בדירות וכיוצא בזה. אור יהודה נחשבת לעיר הצומחת כל העת וניתן למצוא בה דירות מגוונות להשכרה בשכונות רבות. היא ממוקמת באזור גוש דן ובקרבה לנתב"ג וניתן למצוא בה שירותים מגוונים לתושבים. כדאי לכל אחד למצוא את הדירה המתאימה ביותר עבורו מבחינת כל השיקולים. ראו לדוגמה נכסים להשכרה באור יהודה!

 5 טיפים חשובים למחפשי דירות

  1. דמי השכירות והתאמה לתקציב וההכנסות –יש לקחת בחשבון עלויות ראשוניות כמו מעבר, דמי טרחה למתווך ועוד. בנוסף עלויות חודשיות של שכירות, ארנונה, חשמל ומים ועוד. כדאי לוודא שהוצאות החודשיות יהוו כשליש מההכנסות. כדאי לקבע את המחיר ולא לאפשר תוספות מראש.
  2. מיקום – מיקום הדירה חשוב ביותר. במקרה ואין רכב צמוד הרי שכדאי שיהיה נגיש לתחבורה ציבורית. במידה ויש רכב אזי לוודא שיש חנייה פנויה לדירה או לכל היותר, באזור. כן חשוב שהדירה תהיה קרובה לעבודה, מותאמת להרגלי הבילוי והפנאי, קרובה למרכזי קניות חיוניים, לגנים ומוסדות ציבור נדרשים וכדומה.
  3. מצב הדירה – גודלה בהתאמה לצרכים, בדיקת התשתיות שלה ובין היתר, צנרת אינסטלציה, חשמל, מיזוג אוויר, חלונות ותריסים ויתר התשתיות.
  4. חוזה – יש לוודא שהחוזה הינו מסודר ומותאם לשכירות דירות כולל כל ההתחייבויות והזכויות של הדייר.
  5. בדיקות מקיפות – בפועל כדאי להשקיע זמן רב בחיפוש הדירה. לאחר שרואים אחת או יותר כדאי להגיע מספר פעמים בשעות שונות של היום כדי לחוש את המקום.

מומלץ להיעזר גם במשרד תיווך בקרית אונו אשר מחזיק ברשותו מלאי דירות באור יהודה. זה יכול לסייע רבות למציאת האחת המתאימה ביותר מכל הבחינות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...