פינות ישיבה קטנות למרפסת – טיפים חשובים לפני רכישה

אם רכשתם דירה בעשורים האחרונים, סביר להניח שיש לכם מרפסת ושהתלבטתם איך להשמיש  אותה. ערסל, פינת בר, פינת קפה או אפילו שטיח מתאים –  אספנו לכם טיפים חשובים לפני רכישה של פינות ישיבה קטנות למרפסת.

  1. מדידה – מדדו את היקף המרפסת וסמנו את השטח המיועד לפינת הישיבה וודאו שמיקומה מרווח, נוח ופרופורציונלי במרחב.
  2. עמידות – נקודת התורפה המרכזית של פינת ישיבה במרפסת היא מזג האוויר. בין אם המרפסת מקורה ובין אם לא, עצם היותה מרפסת היא חשופה לשמש, גשם, רוחות ואבק. בחרו פינת ישיבה שעמידה לכל אלו או לכל הפחות שיש לה פתרון משלים השומר עליה כמו כיסויים, אפשרות קיפול ואחסון והוראות תחזוקה מפורטות. 
  3. יתרות וחסרונות של חומרי גלם

עץ – מתאים לתנאי חוץ ובעל מראה כפרי. דורש תחזוקה למניעת פיצול, ריקבון ומזיקים. בכל מקרה, אם בחרתם פינת ישיבה מעץ, וודאו שהיא  מוברגת ולא מודבקת. 

אלומיניום – חומר קל משקל אך עמיד וחזק מאד, קל לתחזוקה ואינו מחליד. יכול לשאת כל מזג אוויר. 

ראטן טבעי – חומר נפוץ ביותר ויפיפה אך לא עמיד כלל בתנאי מזג האוויר, נשחק ומתבלה במהירות. 

ראטן סינטטי – עמיד מפני פגעי מזג האוויר ולא דורש תחזוקה מיוחדת. הנפוץ ביותר לשימוש בפינות ישיבה וריהוט גן. 

  1. ריפוד – על אף שלא בכל פינת ישיבה הכרחי להניח ריפוד, הריפוד מוסיף יופי ונוחות. העדיפו ריפוד שניתן לכיבוס ושאינו נשחק בתהליך הניקוי. 
  2. עיצוב – תוכלו למצוא מגוון עיצובים באתר https://www.h-more.co.il/ בהתאם לטעם האישי שלכם, קונטרס מוחלט לעיצוב פנים הבית או שילוב הרמוני שמתכתב עם עיצוב פנים הבית. 

6. נוחות – גובה ומרחק פרופורציונלי בין השולחן למושבים, כריות מקובעות שלא מחליקות וישיבה נוחה ומרווחת לאורך זמן.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

הנמכת תקרה – למה זה טוב לנו?

בעבר, במבני מגורים וכן במבנים אחרים, היה נהוג לבנות תקרה גבוהה. זה איפשר ליהנות מאקוסטיקה איכותית וכן מעיצוב ייחודי. עם השנים, חל שינוי בסגנון הבנייה

קרא עוד »

קניית חפצי אמנות

אמנות היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. היא קיימת בכל בית באופן כזה או אחר. חייבים לפנות את הדירה שקיבלתם בירושה? מעוניינים באיתור חברה המתמחה

קרא עוד »