תדיראן – לא רק מזגנים

חברת תדיראן נחשבת לאחת החברות הגדולות ביותר לצורך שיווק מוצרי חשמל ומוצרים אחרים לבית. חברת תדיראן ידועה לא רק במזגנים האיכותיים והמשתלמים שלה, אלא גם במוצרים בית וחשמל אחרים שבהם ניתן להשתמש ביומיום.

תדיראן – לא רק מזגנים |

כשאומרים לאנשים "חברת תדיראן", הם חושבים ישר על מזגן כזה או אחר בדגם כזה או אחר או בצבע כזה או אחר. חברת תדיראן, מייצרת לא רק מזגנים, אלא גם כלי חשמל מוצרים אחרים לבית.

לכן, כשאתם רוכשים מוצר מסוים של חברת תדיראן, תוכלו להיות בטוחים שרכשתם את המוצר מאחת החברות הטובות ביותר הנמצאות בשוק, בכל מה שקשור למוצרי חשמל לבית.

ביצועי מזגן חשובים |

תפוקה, עוצמה, אנרגיה. לפני לא הרבה שנים, היו מודדים את עוצמת המזגן בכוחות-סוס, בדיוק כמו שבודקים היום מכונית לפני קנייה.

כהיום נתון זה הוא הרבה פחות רלוונטי, אם בכלל. מדוע זה כך אתם שואלים? ובכן, כי עם הטכנולוגיות של היום כמו בשנת 2020, ניתן לייצר מנועים למזגנים ולרכב ולכל מערכת ממונעת אחרת שיש לה פחות כוחות-סוס אבל יותר תפוקה.

מזגנים המתקדמים כיום, נעשית ובנויים בעיצוב קומפקטי וייחודי מספיק וכן נותנים תפוקות גדולות יותר ממזגני הענק מאשר כמו שהיה בעבר.

מהם הנתונים החשובים ביותר שיהיה במזגן שלכם? |

הנתונים החשובים ביותר שיהיו במוצר החדש שקניתם באמצעות אתר https://kreizman.co.il/, הם ביצועי המזגן, שמורכב מהתפוקה ומצריכת החשמל שלו. התפוקות של המזגן נמדדות ב – BTU (זוהי השיטה הבריטית) או ב – Kw (זוהי השיטה האמריקנית לצורך בדיקה זו).

אם נחלק את תפוקת המזגן ביחס לצריכת החשמל שבו, נקבל את מקדם היעילות של המזגן. ככל שהמספר יהיה גבוה יותר, המשמעות היא, שהמזגן יהיה חסכוני הרבה יותר בכל מה שקשור לצריכת החשמל.

תדיראן ואחריות |

מזגני תדיראן מגיעים לרוב עם אחריות לכמה שנים טובות, כך שגם מהבחינה הזו אתם יכולים להיות רגועים לאורך זמן ולישון בשקט ולא לפחד שמה המזגן שלכם לא יעבוד בצורה פתאומית. כך או כך, עשיתם בחירה נכונה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...