זיפות גגות במרכז

כמעט על כל גג נוכל לראות את השכבות השחורות המכסות אותו, שכבות או הם הזפת האוטם את הגג שלנו ומגן עלינו מנזילות ודליפות שעלולות להיווצר מהגשם. השיטה הנפוצה בישראל לאיטום גגות היא על ידי זפת, קראו על כך באתר http://www.otmim.co.il. יש שיסברו כי זיפות גגות היא שיטה מיושנת, אך הנתונים מוכיחים כי שיטה זו היא המועילה ביותר. 

המעלות של האיטום בזפת

זיפות גגות במרכז היא שיטה בעלת מעלות רבות, המרכזית שבהם היא המחיר הזול של העבודה ביחס לשאר סוגי האיטום. כמו כן חום הזפת גורם לחומר לחדור לכל הסדקים והחריצים הקטנים שבגג, מה שמגן על הגג שלכם בצורה המקסימלית.

בנוסף, זיפות גגות במרכז הוא תהליך מהיר יחסית. הוא מתחיל מניקוי הגג באופן יסודי מכל הלכלוך והאבק הרב שהצטבר במקום על מנת ליצור משטח חלק המסייע להדבקה מהירה של החומר. לאחר מכן נמרח את הגג בחומר יסוד ביטומנית, חומר זה מקשר את הזפת לבטון וגורם לו להידבק טוב יותר.

שכבות רבות למניעת דליפות וכדו'

בשלב השני נתחיל במריחת השכבה הראשונה של הזפת, למרות ששכבה זו מספקת לנו את האיטום המרבי של בגג, בכל זאת בדרך כלל נמרח על הגג שלושה שכבות של זפת כשביניהם נפרוס בד יוטה. לאחר מכן נבצע את הלבנת הגג, תהליך זה מתבצע על ידי שימוש בדבק וסיד מעורבבים, חומר זה יגן על הבניין שלא יתחמם ועל הזפת שלא ייפגע מחום קרני השמש ולשמירה מירבית של האיטום.

חשוב לזכור: הזפת לא מתאים לכל חומר, לרוב נשתמש בזפת רק על בטון או על שכבה ישנה של זפת על מנת להפיק את המירב מהזיפות. כדאי לשכור חברה המתמחה בזיפות גגות ובעלת ותק בתחום.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

הדומים

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב ומגוון של הדומים שונים, המגיעים בגדלים שונים, צורות שונות וסגנונות עיצוב מגוונים. כל אחד יכול להתאים את ההדום האידיאלי

קרא עוד »