חיפוי שיש למטבח – כמה דגשים חשובים

בחירתם של משטחי העבודה שישרתו אתכם במטבח היא אחת הבחירות החשובות והמשמעותיות בעיצוב המטבח.

לשיש יש תפקיד חשוב ומשמעותי בכל מה שיתרחש במטבח, הוא שותף משמעותי בקציצה ובערבול, בטיגון ובתיבול, כאשר לצד ההיבט הפרקטי יש לו אמירה עיצובית חזקה מאוד והוא יכול לשמש כאלמנט עיצובי לכל דבר ועניין. לכן, כאשר אתם עומדים לפני בחירה בחיפוי השיש למטבח שלכם, חשוב שתכירו ותבחנו את הסוגים הקיימים בשוק על מנת לבצע את הבחירה הנכונה. דרך הקישור https://www.nir-zvi.co.il/blog/kitchen-cover/ תוכלו למצוא מידע על חיפויי שיש למטבח.

סוגי השיש שמתאימים למטבחים, ואלו שלא

בחיפויי שיש למטבח קיימים סוגים מגוונים, ישנו שיש גרניט, אשר נחשב לחיפוי איכותי ביותר וכן גם עמיד מאוד. על שיש גרניט ניתן להניח בשלווה סיר חם ואין לדאוג ממזון או משקאות שנשפכים עליו ועלולים ליצור כתמים, מפני שהוא עמיד בפני כל הפגעים הללו. לשיש הגרניט ישנו חסרון אחד, והוא – מחירו הגבוה שמונע מאנשים רבים להשקיע ברכישתו.

הסוג השני הינו אבן שיש טבעי, אשר הינו בעל נטייה לספוח לקרבו כתמים, ולכן ההתאמה שלו למטבחים פחותה.

הסוג השלישי, הפופולרי והנפוץ ביותר הינו אבן קיסר, שהוא שיש סינטטי שעבר תהליכי פיתוח בחברה ישראלית מוכרת, והוא עמיד בפני כתמים, הברק שלו נשאר לאורך שנים, הוא קל לניקוי והוא מגיע במבחר עצום של צבעים ודמים. כדאי לדעת כי נתן למצוא שיש קיסר באתר ניר צבי.

קיימים סוגים נוספים של שיש, כמו שיש חברון ושיש אוניקס, הם מתאימים לחדריה אמבטיה ולמרפסות, והם אינם מתאימים למטבחים.

תהליך בחירה ממוקד ונכון

אמרו לכם שדבר ראשון כדאי לבחור את השיש, ורק אחר כך את הארונות ואת מכשירי החשמל? נכון, וזאת מפני שלאווירה אותה אתם שואפים ליצור במטבח החדש שלכם לא יתאים כל סוג של שיש, על הגוונים, המרקמים והצבעים. בחירת השיש הינה חלק בלתי נפרד מבחירת הכיורים והכיריים. כאשר אנשים מקדימים את המאוחר ומשאירים את בחירת השיש לסוף הם מגלים דגמים רבים ומופלאים של שיש שיוצאים להם מהמבחר עקב חוסר התאמה לריהוט, לארונות וליתר הציוד שבמטבח. לכן מומלץ לבחור בשלב הראשון את השיש האהוב והמושלם.

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

איך בוחרים כיור למטבח?

בשיפוץ של מטבח, עולה השאלה איך לבחור בצורה הכי טובה ומתאימה כיור למטבח. רק לאחר מכן אפשר להמשיך הלאה לבחור ברזים משלימים בעיצוב תואם. הדגשים

קרא עוד »

התקנת גופי תאורה

אם אתם מחפשים חשמלאי בדרום להתקנת גופי תאורה בבית או בעסק שלכם – כדאי שתקראו את המדריך הזה. מבחר סוגי התאורה הוא עצום וכלל נברשות

קרא עוד »