הסוד לעיצוב מטבח בצורה ייחודית

כל אדם רוצה שהבית שלו יראה טוב ומזמין. יש אנשים שחשיבות מראה הבית שלהם הוא קריטי למצב הרוח שלהם וכמובן שיש אנשים שאם לא כל הבית, לפחות שהמטבח יעוצב בצורה ייחודית וקלאסית.

הסוד לעיצוב מטבח בצורה ייחודית |

לא פעם אני שומע אנשים שרוצים לעשות שינוי כזה או אחר במראה הבית שלהם. טוב, זו כנראה תכונה שחשוב שתהיה בכל אחד. אין כמו לבוא לבית מעוצב ושהמטבח שבו הכי מזמין שיש. ואם אתם רוצים טיפ קטן, מיד אביא לכם אותו או שפשוט תוכלו להיכנס לקישור https://newkit.co.il/luxury-kitchens/ 

ברגע שאחד מאזורי הבית שלכם נהפך לנושא שיחה בין האורחים שלכם, נראה שאתם בדיוק בדרך שרציתם. אם הם דנים בעיצוב המטבח שלכם, זה עוד יותר מיוחד.

לוח צד למקרר |

רוב מעצבי המטבח משלבים את המקרר בעיצוב על ידי הוספת לוחות צד שתואמים את הארון למראה מובנה. משטחים סטנדרטיים מעל לדלתות ארונות הבסיס בחצי סנטימטר. וודאו שעומק לוח המקרר גדול מעט מעומק הדלפק. אחרת, הדלפק יעבור מעבר לפאנל במקום להשתלב איתו.

ארונות גבוהים |

בנוסף להגדלת עומק לוח המקרר, הגדילו גם את עומק הארונות הגבוהים שלכם. עקביות היא המפתח לעיצוב טוב, ולכן כל הדלפקים צריכים להיות בעלי אותה תצורת גילוי או קצה. בכלל נראה שיש משהו בארונות גבוהים שמשפיעים על נראות ועיצוב המטבח.

צבע אחיד |

צבע אחיד לכל המטבח הוא אחד מהדברים הראשונים שיש לקחת בחשבון. צבע מסוים כמו כחול וטורקיז, יכולים לומר הרבה על הכיוון שאליו אתם רוצים שהמטבח שלכם ילך. צבעים אלה הם מהמרגיעים שיש.

גם אם החלטתם לצבוע את המטבח שלכם בצבע אחר כדי שיראה כמו מטבח כפרי, עשו זאת בחכמה ונסו להתאימו כמה שיותר לסוג המטבח.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

איך מנקים חלונות בגובה?

חלונות הם אלמנט הכרחי בכל מבנה מכל סוג, כיוון שבעזרתם ניתן לשלוט בכמות ובזמן בו יכנס אור טבעי אל פנים המבנה – וכך לחסוך בצריכת

קרא עוד »