טיפים לניקוי חלונות יעיל ומהיר

מי לא אוהב חלונות מבריקים ונוצצים? כאלו שמראים את הנוף בדיוק כמו שהוא? סופות חול, גשם ואבק נצברים על החלונות באופן קבוע, אפשר לומר שהם החברים הטובים ביותר של החלון. 

עם הזמן החלון צובר שכבה על גבי שכבה ובגלל שזה לא קורה בבת אחת, הרבה פעמים לא שמים לב, זה פשוט קורה עד שהחלון נהיה ממש מלוכלך, רק אז שמים לב.

ניקוי חלונות לדירות  יכול להיות משימה כיפית או מתסכלת תלוי איך אתם עושים את זה.

הנה כמה טיפים כדי להפוך את זה למשימה מהנה וכיפית עבורכם. 

איך לנקות חלונות כמו מקצוענים?

כשאתם מנקים את החלונות אתם רוצים בעיקר להנות מהתוצאה, חלון נקי ומבריק. אבל אם לא עושים את תהליך הניקיון כמו שצריך, ברגע שהחלון יתייבש אתם תראו עליו הרבה סימנים. עכשיו שהוא מבריק כמעט כל סימן נראה עליו בצורה בוהקת ומפריעה בעין. 

אז איך נמנעים מהסימנים האלו? כדאי לבחור את היום הנכון לניקוי. אם השמש חזקה מאוד, היא תייבש את המים על החלון במהירות מה שיגרום לסימנים לכל אורך החלון. סימנים של טיפות מים קטנות שהתייבשו במהירות, בגלל זה, חשוב לבחור יום שמזג האוויר לא חם יחסית, נעים ואז לטפל בחלונות.

נקודה נוספת וחשובה היא אופן הניגוב. כדי שהחלון יהיה מבריק מכל הכיוונים, אחרי שעברתם עליו עם חומרי הניקוי, כדאי לנגב אותו לאורך ולרוחב, ככה תבטיחו שלא יישארו סימנים והוא יהיה חלק לחלוטין. 

לגבי המסילות לא כדאי להשתמש בחומרים שעלולים להרוס את תקינות המסילות, מניסיוננו, מטלית רטובה עם מים עושה את העבודה. מעבירים אותה לאורך המסילות הלוך וחזור, בתחתית החלון ולמעלה ואתם מקבלים מסילות חדשות.  

במקרה ומדובר בחלונות שנמצאים במיקום גבוה מאוד, מומלץ לפנות אל בעלי מקצוע בתחום  – היכנסו ללינק https://genesisfound.io/rappellg-in-central-district/ לפרטים נוספים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

טיפים לעיצוב מטבח

המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. אנחנו פותחים את היום בהכנת קפה במטבח ומסיימים אותו בחטיף של לילה. ההשקעה שלכם בעיצוב המטבח תבוא לידי

קרא עוד »

מטבחים מעוצבים

עבור משפחות רבות המטבח מייצג את מרכז הבית, לא רק בגלל שהוא החלל המרכזי בו – אלא בגלל שזה המקום בו כל בני המשפחה נוהגים

קרא עוד »