סוגי רשתות שכדאי להכיר

סוגי רשתות שכדאי להכיר

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של רשתות נגד יתושים, אשר יכולות לסייע לכל אחד להילחם בתופעה הזאת. כולנו מכירים את התחושה המתסכלת, כאשר ישנו יתוש בבית, אשר מונע מכולם ללכת לישון. היתושים ידועים ביכולת שלהם לעקוץ ללא שום תחושה, דבר שמוביל לא פעם לעשרות עקיצות מגרדות ומתסכלות בכל הגוף. מעבר ליכולת של היתושים למרר את החיים של כל בני הבית, כדאי לזכור כי חלקם עלולים להעביר מחלות שונות. כמו כן, ישנם אנשים שרגישים לעקיצות של היתושים, דבר שגורם להם לגירודים קשים, פריחה, זיהומים וכדומה. לכן בעונת הקיץ מומלץ להתמגן מפני מכת היתושים, באמצעות מכשירים חשמליים שונים, תכשירים שונים למריחה על הגוף או לחילופין, באמצעות מספר סוגי רשתות איכותיות, שיכולות למנוע מראש את כניסת היתושים הביתה, ראו את הדגמים הקיימים באתר http://alfred.co.il.

סוגי רשתות נגד יתושים – כיצד לבחור את האופציה המתאימה לכם ביותר?

כאמור, ניתן היום למצוא מספר סוגים שונים של רשתות נכד יתושים, כאשר לכל רשת יש את היתרונות והחסרונות שלה. ניתן למשל, להצטייד ברשת קבועה נגד יתושים, אשר מאפשרת הגנה כנגד היתושים, אך לא ניתן להזיז אותה ממקומה, ולכן היא פחות מתאימה לחלונות שמשתמשים בהם באופן תדיר יותר. מצד שני, היא יכולה להוות פתרון מושלם עבור חלונות המצויים בחדרי שירותים או חדרי אמבטיה, היות וחלונות אלו מותאמים בעיקר לכניסת אוויר. מצד שני, ישנן רשתות הזזה נגד יתושים, אשר מותקנות על מסילות החלון (קראו על התקנת רשתות נגד יתושים לבית), המאפשרות לפתוח או לסגור את הרשת, בהתאם לצורך. כמו כן, ישנן רשתות שמגיעות עם מסילה משלהן, והן מותאמות לחלונות שאינם מכילים מסילה מיותרת. בנוסף לכך, כדאי להכיר את רשתות הגלילה, אשר מותקנות על החלונות באמצעות מנגנון קפיצי, המאפשר לגלול את הרשת לתוך מחסנית ייעודית.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

מלווה בניה ירוקה

מידע על מלווה בניה ירוקה

פרויקטים של בניה מלווים תמיד באנשי מקצוע מתחומים שונים. כל אחד נותן את הידע שהוא מתמחה בו, וכך מצליחים לנה פרויקט מוצלח על פי התוכניות.

קרא עוד »