מה ההבדל בין חומר איטום פוליאוריטני לביטומני?

למה בכלל צריך לומר איטום?

לחומר איטום יש תפקיד חשוב מאוד, התפקיד של כל חומר איטום זה למעשה למנוע חדירה של מים הישר אל תוך שטח המבנה. צומר איטום הינו דבר חיוני וחשוב לכל מבנה ללא יוצא מן הכלל. בין אם מדובר בבית המוגרים שלך, בבית העסק שלך או במשרד זה כלל לא משנה כי חומר איטום הוא דבר חשוב והכרחי בכל סוג של מבנה.

מה ההבדל בין חומרי האיטום השונים

חשוב לציין כי שני חומרי האיטום מומלצים מאוד ויעילים מאוד במקרים בהם יש צורך לאטום את גג המבנה או כל חלק אחר מהמבנה. שניהם חומרי איטום איכותיים אשר אוטמים בצורה טובה מאוד את המבנה ומחזיקים למשך זמן רב. שני החומרים מומלצים מאוד לאיטום על ידי מומחים בתחום אבל למרות הכל קיים הבדל דק בין השניים.

חומר איטום פוליאוריטני

מדובר על חומר איטום פוליאוריטני איכותי אשר מחזיק מעמד לאורך זמן. מונע בצורה נהדרת חדירה של מים הישר אל תוך שטח המבנה. המחיר שלו גמיש ונוח לכל כיס, מדובר על חומר איטום ותיק מאוד בשוק אשר נמצא כבר שנים רבות על המדפים ואטם גגות רבים בצורה יוצאת מן הכלל. ההבדל בינו לבין חומר איטום לביטומני זה שבמקרה של החומר הנ"ל הוא מעולה ונפוץ גם בענף הרכב והספנות, כלומר יעיל גם לרכבים ולא רק למבנים

חומר איטום ביטומני

גם חומר איטום ביטומני הוא חומר מומלץ מאוד ויעיל אשר מונע חדירה של מים, ההבדל בין השניים זה שחומר איטום מסוג לביטומני מתאים יותר למבנים בלבד ופחות מתאים לרכבים.

לסיכום

שני החומרים הם חומרי איטום נהדרים, פוליאוריטני מתאים גם לכלי רכב וזה ההבדל בניהם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...