איזה חומרי ניקוי כדאי לקנות לבית לקראת פסח?

לרבים, הקונוטציה של פסח היא ניקיון היסודי של הבית, אז על מנת ליצור בית נקי ומבריק, יש צורך בחומרי ניקוי מעולים וייחודיים. 

במאמר זה נדבר על איזה חומרי ניקוי לבית מאתר הום קליק שכדאי לקנות לקראת פסח.

איזה חומרי ניקוי כדאי לקנות לקראת פסח? 

 

  • אקונומיקה מבושמת:

 

אחד החומרים הטובים ביותר, המנקים במהירות רבה את כל הלכלוכים האפשריים, וגם משאירים ניחוח נקי. חומר זה גם מלבן ונקי, ובעיקר הוא משמיד את כל החיידקים למיניהם. ניתן לנקות בחומר אקונומיקה מגוון רחב של מקומות, כמו כן ניתן לנקות היטב גם שירותים, שיש, עץ ועוד, ולכן בבתים רבים טוענים כי זהו החומר שמנקה היטב. 

בין החסרונות של החומר, שניתן למנות, שהחומר מכתים, כמו כן הרי הוא חריף אך מבשם האוויר דואג לכך שלא יהיה ריח חריף מידי 

 

  • נוזל כלים: 

 

אחד מחומרי הניקוי, שמשתמשים בהם בכל בית הוא נוזל הכלים חשוב לבחור מגוון רחב של נוזלי ניקוי מסוגי חברות שונות. שגורמות לכלים להיות נקיים ומבריקים.

מתזים:

מתזים שונים כמו מסיר שומנים, ניקוי כללי מסיר אבנית ועוד: 

אחת ההמצאות הטובות ביותר, שניתן לרכוש במיוחד לניקוי הבית בפסח, והם מתאימים כמובן גם למשך השנה הם המתזים. בעזרת המתחזים, ניתן להתיז כמות שווה ואחידה על פני המשטח לנקות היטב בספוג או במטלית, ולשטוף במים. היתרון של המתזים הללו, שאין צורך להתלכלך, משום שהם מגיעים באריזה קלה ונוחה ניתן למנות מגוון רחב של סוגים שונים המתאימים למגוון רחב של שימושים, כמו מסיר שומנים, ניקוי כללי. 

נוזל רצפות: 

שטיפת הרצפה חשובה ביותר ניתן לרכוש נוזל רצפות במגוון רחב של ריחות נעימים שמעניקים אווירה נעימה וריח טוב לבית. 

חומרים ומוצרים נוספים ניתן למצוא גם באתר https://homeclick.co.il/

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

לאיזה אירועים שווה להזמין צלם?

עידן הסמארטפונים והמכשירים החכמים הוביל רבים מהחוגגים ורבים מאלה שמתכננים אירוע בקרוב, לוותר על צילום אירועים מקצועי, בעוד שיש את מי שסומך על מצלמות הוידאו

קרא עוד »