איזה ציוד כיבוי אש כדאי שיהיה בבית? החשובים ביותר

האש הוא אחד מכוחות הטבע האימתניים והגדולים ביותר הקיימים ביקום. אנחנו יודעים כי קשה עד כמעט בלתי אפשרי להתגונן מפני שריפה כאשר היא כבר פורצת ומשתוללת. האש עוברת במהירות מפחידה ממקום למקום כאשר היא לא מבחינה בין רהיט או בגד, ווילון או אפילו אדם. היא נתפסת ומלחכת בלהבותיה כל דבר כמעט הנקרה בדרכה.

אך בעוד שאת השריפה קשה מאוד לעצור, הרי שאפשר למנוע אותה מלכתחילה בעזרת ציוד מתאים מאתר זד בי אם ולסייע בכך שהיא כלל לא תגיע לממדים כאלה שהם בלתי נשלטים.

מונעים את השריפה

המוצר הראשון שהוא היעיל ביותר למניעת שריפה או לכל הפחות לגלות אותה ולמגר אותה לפני שמאבדים עליה את השליטה זהו גלאי העשן. הגלאי למעשה מתריע על ענני העשן הראשונים שהוא מגלה כך שגם אם עדיין לא ממש פרצה שריפה או שהיא רק בשלבים הראשוניים שלה, עדיין אפשר יהיה לתפוס עליה את השליטה הודות לציוד ההרתעה.

אז נכון שיש את המקומות שם מותקנים גלאי האש מכוחו של החוק היות ומדובר במקומות ציבוריים, אך זה לא אומר שאנחנו צריכים לוותר על גלאי עשן אצלנו בבית.

גלאי העשן אמור לתת לנו את המענה גם בחנויות קטנות וגם בבתים פרטיים ולמעשה להעניק לנו בכל מקום בו מתקינים את הגלאי את טווח הביטחון ואת התחושה כי גם אם יקרה משהו תהיה התרעה בזמן.

מערכת לכיבוי שריפות

ישנו ציוד לכיבוי שריפות שכדאי שיהיה בכל מקום. מטפים או כל מה שעשוי לשמש כציוד ראשוני ומידי לכיבוי אש – לחצו כאן לפרטים נוספים על ציוד מומלץ.

המערכות הללו מסייעים מאוד להשתלט במהירות על שריפות בכל מקום. אם הם יעילים ברחוב או בקניונים, הם גם טובים לחנויות ומשרדים, בתים פרטיים או בתי עסק.

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

צמחיה מלאכותית

אין ספק שפינת האוכל או הסלון שלנו יראה הרבה יותר טוב ויפה אם ישלבו בו צמחים מהממים ובצבעים מעוררי השראה. אז במקום לקנות פרחים וצמחים

קרא עוד »