שטיחים מודרניים: מה המילה האחרונה בעולם השטיחים?

גם בעולם השטיחים יש מגמות ואופנה שמתחדשת. ואם בעבר הכרנו כולם את השטיחים הפרסיים המסורתיים, בימינו נוכל להתרענן עם מגוון שטיחים מודרניים אופנתיים ומלהיבים שבכוחם לשדרג כל פינה בבית. ואכן, החידושים שקיימים בתחומי העיצוב והטקסטיל מאפשרים לנו לשלב אלמנטים שונים ומגוון צבעים, וכך לשלב ולהגיע לתוצאה מושלמת.

המילה האחרונה בעולם השטיחים

דומה שאין מילה אחרונה אחת, אלא מספר מגמות פופולאריות ואהובות מאוד, אשר באות לידי ביטוי בבתים כמו גם במשרדים ובמבנים מעוצבים. 

  • עיצוב וינטאג' – וינטאג' הוא עיצוב בעל סגנון עתיק. הוא מביא לנו עיצובים בעלי אופי וניחוחות עתיקים. הם יהיו מאופיינים בצבעים משולבים יחד ועיצובים מעוטרים ובעלי נוכחות. שטיחי וינטאג' יתאימו למגוון מטרות ושימושים שונים ויתרמו רבות לעיצוב של המבנה המדובר.
  • שטיחי טלאים – סגנון העיצוב של שטיחי הטלאים זוכה לפופולאריות רבה. והשטיחים הללו אהובים על רבים שבוחרים לשלב שטיחים בעיצוב המודרני. השטיחים הללו משתלבים היטב עם הריהוט המודרני ויוצרים את התוצאה המושלמת.
  • שטיחי חבלים – עיצוב השטיחים במוטיב של חבלים הינו אופנתי ונבחר על ידי רבים. השטיח מאופיין בקו עיצובי עכשווי שמתאים לעיצובים קלאסיים בני ימינו. כך שהשטיח משלים את כל הפריטים הנוספים שיש להם נוכחות בחדר, ויחד נוצרת התוצאה המושלמת והרצויה.

לבחור מה שמתאים

מגמות וטרדנים מתחלפים לעיתים קרובות. כאשר אנחנו בוחרים שטיח חשוב לנו לזכור כי השטיח אמור ללוות אותנו למשך תקופה ממושכת. לכן עלינו לזכור כי הטעם האישי שלנו חייב לקבל את סיפוקו. ומעבר לכך – לא נכון ללכת על הטרנד החם שיהפוך מהר מידי לקר וצונן. כי אז השטיח ימאס עלינו ונחפש להחליף אותו לטרנד העכשווי. שגם הוא יתחלף חיש מהר. כדאי ללכת על קלאסיקה שמוצאת חן בעינינו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...