מתי מומלץ לפנות אל עו"ד לנזקי רכוש?

אנחנו מאוד קנאים לרכוש שלנו ובצדק, השקענו בו לא מעט כסף, בין אם מדובר בדירה, ברכב בו אנו עושים שימוש מידי יום ועוד. עם השנים וההתבססות הכלכלית, עדיין איננו יודעים מה צופן לו יום ומה צופן לו המחר, ולעיתים הרכוש שלנו נפגע מסיבה כזו או אחרת. מתי מומלץ לפנות אל עו"ד לנזקי רכוש?

מהם נזקי רכוש?

בין היתר ניתן להזכיר שריפה של הבית בו אנו מתגוררים, רכב שרוף, הצפה בדירה, נזק לצנרות בבית, אלה הם נזקי רכוש נפוצים למדי.

האם יש לכם ביטוח?

ישנן חברות ביטוח המציעות לכם לרכוש פוליסת נזקי רכוש, בכדי לקבל החזר עבור הנזקים, ולהגן עליכם מן הפן הכספי, בהחלט נשמע טוב. לא תמיד נהיה מודעים לכך שאנו זכאים להחזר כספי בגין נזקים לרכוש. הרי נזקים שכאלה משפיעים לרעה על מצבינו הפיננסי, מכיוון שההוצאות הן גדולות מאוד, מכאן הצורך בחברת ביטוח.

האמנם? גם במקרים של נזקים חמורים לרכוש, חברות הביטוח לא יתרשמו, הן תחפשנה כל דרך להתנער מהעניין ומכם. ובכל זאת מגיע לכם פיצוי, אז מה עושים?

עו"ד לנזקי רכוש

הפתרון הטוב ביותר בכדי לקבל פיצוי כספי בעבור נזקים לרכוש, הוא לפנות אל עו"ד המתמחה בנושא, בעל ניסיון רב וותק, גורם מקצועי המכיר את כל החוקים, כך שגם אם חברת הביטוח שלכם איננה עומדת בחוזה וההבטחות, יהיה מישהו שייסע לכם לקבל את כל המגיע לכם. היכנסו לאתר https://law-rl.co.il/ למידע נוסף בנושא.

ייצוג משפטי מחויב המציאות

עו"ד לנזקי רכוש, יעשה את כל מה שניתן ומן ההיבט המשפטי להוציא מחברות הביטוח את הפיצויים להם את זכאים. עו"ד טוב ומקצועי ילחם בעבורכם בבית המשפט נגד חברת הביטוח. בסופו של דבר תקבלו את כל מה שמגיע לכם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד דברים שיענינו אותך...

איך תעצבו חלל קטן בחדר השינה?

חדר השינה הינו אחד החדרים החשובים בביתכם, ובוודאי, הפרטי והאינטימי ביותר. אתם בוחרים אותו לפי שיקולים שונים וביניהם גודל ומרחב, פרטיות, נוף הנשקף ממנו, טעמכם

קרא עוד »

מי רשאי לקבוע מזוזה?

מצוות מזוזה היא מצווה מורכבת יותר ממה שהא נראית. אמנם לא מדובר ביותר מידי הלכות, אך גם קביעתה והפרטים הקטנים ביותר שקשורים לקיום המצוה הם

קרא עוד »