למה ישראלים אוהבים שטיח שאגי?

מה זה שטיח שאגי?

שטיח שאגי הינו סוג של שטיח אשר הבד שממנו הוא עשוי אינו בד סטנדרטי של שטיחים אלה שבשטיחי שאגי הבד הינו נעים למגע ושונה משטיח רגיל. שטיח שאגי הולך ותופס תאוצה ופופולריות בישראל מיום ליום וניתן לראות אותו בבתים ועסקים רבים אשר כבר התקדמו לשטיח שאגי ומעדיפים אותו על פני כל שטח אחר.

מה הסיבות לכך שהישראלים חובבים שטיח זה?

כפי שציינו קודם לכן שטיחי שאגי פופולריים מאוד בישראל מכמה סיבות שונות. במאמר הבא נציין את הסיבות המרכזיות למדוע הישראלים אוהבים כל כך שטיח שאגי.

מוסיף לעיצוב הכללי של הבית.

שטיחי שאגי מגיעים במגוון צבעים וצורות שונות כך שיכולים לתת את הטאצ' הסופי בעיצוב הבית ולהעניק לכל חדר או חלל בו הם מצוים מראה יחודי בעל צבעים מגוונים שמשתלבים נהדר בכל חלל. המגוון העצום של הצבעים והצורות שמגיע השטיח יכולות להתאים לכל חדר או חלל שרק תרצו.

מגע נעים במיוחד.

בשונה משטיח רגיל, כמו שטיחי טלאים לדוגמה, שטיחי שאגי עשויים מבד נעים למגע בצורה קיצונית מאשר כל שטיח אחר. המגע הנעים של כף הרגל על השטיח מעניקה יתרון ענק לשטיחי שאגי על פני שטיחים אחרים.

לא דורש התעסקות רבה.

כל הקשור לתחזוקה וניקיון של שטיחי שאגי הוא קל למדי וניתן לנקות את השטיח בקלות ובזריזות בעזרת חומר המיועד לכך או באמצעות שואבי אבק. יש לציין כי קיימות חברות רבות בשוק אשר מעניקות שירות של ניקיון עבור כל סוגי השטיחים ונמצאים בפריסה ארצית עם מתן שירות עד לבית הלקוח.

מחיר גמיש.

שטיחי שטגי ניתן למצוא בחנויות רבות ולא רק בחנויות שטיחים והמחיר של שטיח זה הינו נוח עבור כל כיס – מידע נוסף ניתן למצוא באתר https://saharacarpet.co.il/.